Продав будинок, щоб допомогти ЗСУ. Історія військового парамедика з Великої Британії. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Продав будинок, щоб допомогти ЗСУ. Історія військового парамедика з Великої Британії. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Військовий парамедик з Великої Британії Натан Ковал продав власний будинок, щоб допомогти ЗСУ. Зараз він приїхав до Тернополя. Чоловік служив у спеціальному підрозділі миротворчих сил НАТО в Афганістані, Сирії та Іраку. По завершенні контракту приїхав в Україну та допомагає військовим спорядженням, комплектуючі для зброї, медикаментами.

"Я приїхав сюди, бо для мене неприйнятно, що будь-яка країна захоплює територію іншої країни, особливо, якщо це сусід. Я знаю історію України, мені відомо, що росіяни сотні років робили з українцями. Я думав, що вони зупиняться, але вони цього не зробили. Для мене очевидно, що Росія буде продовжувати нападати на українців і знищувати українську культуру. Для мене це огидно, тому я тут", — розповів Ковал.

Військовий каже, що хоче захищати Україну на передовій. Та поки проходить реабілітацію після поранень, які отримав під час служби в Афганістані. Чоловік зайнявся волонтерством та разом зі своїми друзями у Великої Британії організовує допомогу для України.

Більше про військового парамедика з Британії — у сюжеті Суспільного.

На початок