Футболісти полтавської "Ворскли" перемогли львівський "Рух"

Футболісти полтавської "Ворскли" перемогли львівський "Рух" vorskla.com.ua

Полтавська "Ворскла" та львівська команда "Рух" зіграли матч Чемпіонату України. Рахунок – 5:2 на користь полтавців.

Гра відбулася на полтавському стадіоні "Ворскла". Рахунок матчу на 10-й хвилині відкрила "Ворскла". Перший гол забив Давид Пуцлін. На 26-й хвилині Руслан Степанюк забив ще один гол у ворота львів’ян. Наступні голи львів’янам забили Ігор Дуць, Олександр Скляр та Владислав Кулач – на 43-й, 44-й та 49-й хвилинах.

В другому таймі, на 63-й хвилині, перший гол у ворота полтавців забив львів’янин Валерій Федорчук. Другий м’яч "Ворсклі» забив Ігор Бойчук на 90-й хвилині.

Так, гра завершилася з рахунком 5:2 на користь полтавців. Для полтавської "Ворскли" це була перша гра у сезоні. Матч відбувся у рамках першого туру Чемпіонату України 2020-2021.