Засновник журналу Rolling Stone Янн Веннер перепросив за свої сексистські та расистські коментарі

Засновник журналу Rolling Stone Янн Веннер перепросив за свої сексистські та расистські коментарі

Засновник журналу Rolling Stone Янн Веннер перепросив за свої сексистські та расистські коментарі
Янн Веннер. Фото: @CamillaMR2/ X (Twitter)

Співзасновника журналу Rolling Stone, а також Зали слави рок-н-ролу Янна Веннера виключили з ради директорів залу після того, як його слова в інтерв'ю The New York Times розцінили як сексистські та расистські. Пізніше він попросив вибачення за свої слова.

Про це 18 вересня повідомило видання The Guardian.

У коментарі для The New York Times щодо книги The Masters Янн Веннер пояснив, чому обрав для видання лише білих рок-виконавців, яких він назвав "філософами року". Веннер тоді заявив, що темношкірі виконавці не були "в дусі часу". Він також сказав, що жодна жінка "не була достатньо виразною на цьому інтелектуальному рівні", як чоловіки.

Інтерв'ю Веннера в книзі пропонують погляди таких музикантів, як Боно, Боб Ділан, Джеррі Гарсія, Мік Джаггер, Джон Леннон, Брюс Спрінгстін і Піт Таунсенд — всі вони є білими чоловіками.

Веннер намагався перепросити, серед іншого й через свого видавця, Little, Brown and Company, де зазначив: "Я щиро перепрошую за ці коментарі".

Він додав, що його вибір інтерв'ю для книги "не відображає моєї вдячності і захоплення безліччю артистів, які змінили світ, чию музику та ідеї я шаную і буду відзначати і просувати до кінця свого життя. Я повністю розумію провокаційну природу невдало підібраних слів і глибоко перепрошую та приймаю наслідки".

Веннер заснував Rolling Stone у 1967 році й був його редактором до 2019 року. Його включили до Зали слави рок-н-ролу як невиконавець у 2004 році після того, як той допоміг заснувати її у 1983 році.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок