Ігор Дерман з Житомирщини в складі команди виборов срібло на естафеті з плавання на "Іграх Нескорених"

Ігор Дерман з Житомирщини в складі команди виборов срібло на естафеті з плавання на "Іграх Нескорених"

Ігор Дерман з Житомирщини на "Іграх Нескорених"
Ігор Дерман з Житомирщини на "Іграх Нескорених". Дюссельдорф, Німеччина, вересень 2023 року. Фото з сайту Житомирської ОВА

Військовослужбовець сил Територіальної оборони ЗСУ Ігор Дерман з Житомирщини у складі команди виборов срібло на естафеті з плавання на "Іграх Нескорених".

Про це пише пресслужба Житомирської ОВА.

Ігор Дерман з 2014 року воював на Луганщині — брав участь у боях за Щастя, Станицю Луганську, Мар’їнку. Був командиром роти. З кінця 2016 року воював на Донеччині. 15 січня 2017 року під час оборони РОП біля Мар'їнки Донецької області підірвався на протипіхотній міні, діставши поранення в ногу. У шпиталі ногу довелося ампутувати через сепсис. Після встановлення протезу Ігор повернувся до цивільного життя, займаючись доставкою автомобілів з США та Грузії та організувавши з братом ресторан доставки бургерів.

За словами Ігоря, зараз він хотів би займатися реабілітацією військових, допомагати долати травми війни.

Ігор Дерман
Ігор Дерман. Дюссельдорф, Німеччина, вересень 2023 року. Фото з сайту Житомирської ОВА

Ігор Дерман на естафеті з плавання на "Іграх Нескорених"
Ігор Дерман на естафеті з плавання на "Іграх Нескорених". Дюссельдорф, Німеччина, вересень 2023 року. Фото з сайту Житомирської ОВА

Раніше Суспільне Спорт писало, що Україна показала найкращий результат в історії на "Іграх нескорених-2023", здобувши 34 медалі, серед яких 12 – золоті.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок