У Кропивницькому водії влаштовують нічні перегони. Яке передбачене покарання

У Кропивницькому водії влаштовують нічні перегони. Яке передбачене покарання

У Кропивницькому водії влаштовують нічні перегони. Яке передбачене покарання
Поліцейські патрулюють вулиці Кропивницького. Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому водії автомобілів влаштовують містом нічні перегони й заважають людям відпочивати – такі скарги отримують поліцейські. Дрифтують водії й під час комендантської години, і під час повітряної тривоги. За такі порушення штрафують, як і за інші.

Поліцейський Сергій Кузло розповів, водії влаштовують перегони на широких ділянках дороги на 101-му мікрорайоні, вулицях Полтавська, Вокзальна та проспекті Винниченка. Каже, на проспекті збираються щотижня.

"Проспект Винниченка є більш привабливим для них, тому зазвичай вони збираються тут перед комендантською годиною та розпочинають свої перегони. Як мінімум вони порушують дорожню розмітку, за це штраф 340 гривень, або ж виїздять на зустрічну смугу – штраф 510 гривень".

Дрифтери часто нехтують правилами дорожнього руху, своєю безпекою та безпекою інших, говорить речник патрульної поліції Дмитро Поперешняк.

Сергій Кузло з напарником вночі влаштували рейд – шукали тих, хто влаштовує нічні перегони. Їздили містом три години з 22:00 до 01:00. Порушників не знайшли.

Раніше поліцейський штрафував водія, який дрифтував на вулиці Полтавська. Каже, водій свою вину визнавав.

Місцева жителька Світлана Лямзіна говорить: не раз скаржилася у поліцію на водіїв, які не дають відпочити вночі.

"З п’ятої вечора і до години ночі. Пару днів тому уночі я прокинулася і вже не знаю, чи це тривога, чи це стріляють. Лякаєшся, лякаєшся!"

Галина Цугуй востаннє бачила на цій вулиці водія, який дрифтував, напередодні.

"О 23 годині такий шум був, тріск. І немає такого дня, щоб вони не тріскотіли під вікнами. Шум заважає, вікна не можемо відчинити".

Галина Цугуй вважає, потрібно, щоб держава ввела більш серйозні покарання для дрифтерів, особливо під час воєнного стану.

Окремої статистики щодо дрифтерів та скільки скарг від містян отримали не ведуть, сказав Дмитро Поперешняк.

На початок