ЗСУ мають успіх поблизу Бахмута — Євлаш

ЗСУ мають успіх поблизу Бахмута — Євлаш

ЗСУ мають успіх поблизу Бахмута — Євлаш
Ілюстративне фото: Facebook / Генштаб ЗСУ

Українські військові мають успіхи на Кліщіївському, Бахмутському, Предтечинському напрямках, в районі Андріївки, Курдюмівки, Білогорівки та Опитного, а також на Одрадівському напрямку.

Про це в ефірі нацмарафону "Єдині новини" розказав начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш.

"Загалом противник боїться підлітати близько до наших позицій, працює з тилу або по нависній траєкторії, оскільки вже неодноразово при підльотах безпосередньо до наших позицій вражались їхні гелікоптери, літаки, тому вони остерігаються нас і намагаються працювати з дальніх дистанцій", — розказав Євлаш.

За його словами, на Бахмутському напрямку протягом 17 вересня російські війська 576 разів застосували різні артилерійські системи, танки, протитанкові гранатомети й інше озброєння, відбулось 14 боїв, тричі окупанти били з авіації.

Втрати армії РФ на Бахмутському напрямку:

  • 300 військових ліквідовані,
  • два танки,
  • одна гармата "Нона-С",
  • гармата "Гіацинт-Б",
  • дві гармати Д-20,
  • п'ять гармат Д-30,
  • станція Р-934.

"З цікавого вдалось знищити радіозасіб РЕБ — станція Р-934, яка використовується для прослуховування та перехватів переговорів із рацій різного типу, та для створення різних перешкод, для ультракороткого польового зв'язку", — сказав речник.

За його словами, на Лимано-Куп'янському напрямку відбувається перекидання сил армії РФ, там немає боїв. "Противник більше робить акцент на артилерію, 464 рази обстрілював наші позиції та 13 разів використовував авіацію", — розповів Євлаш.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок