Маршрут Незалежності. Арсен Мірзоян розповів про самоідентифікацію. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Маршрут Незалежності. Арсен Мірзоян розповів про самоідентифікацію. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Маршрут Незалежності. Арсен Мірзоян розповів про самоідентифікацію. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ Facebook

Заслужений артист України Арсен Мірзоян розповів Суспільному, що його незалежність почалася з того, коли він усвідомив, що "ціль в житті - це і є шлях, шлях до якого ти прагнув".

"І колись піднімаючись по службовій драбині комбінату Запоріжсталь я зрозумів, що мені і потрібна ця незалежність, яка допоможе мені приймати свої власні виважені рішення, і моє майбутнє, і моє життя, будуть залежати тільки від мене, і більше ні від кого. Це і є незалежність від усього. І одного дня я вирішив бути музикантом. Для мене незалежність в державному сенсі – це мова. Мова – це є інструмент само ідентифікації, і будь-якому перехожому буде відразу зрозуміло, хто ви є для нього, якщо ви почнете спілкуватися з ним українською мовою", – каже Мірзоян.

Він бажає "всім свідомо, легко, не замислюючись, визначитися один раз, може й два, хто ви є в цій країні, в цій державі, не вестись на популізм, не вестись ні на які закиди політичних історій, а просто бути українцем".

"Я вам щиро цього бажаю і хочу привітати з Днем Незалежності. На даний момент з тією незалежністю, яка вона в нас є. Іншої в нас поки що немає. Але, на разі, те, що здобуто, здобуто нелегко. Все буде Україна!" – сказав Мірзоян.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше