На Запоріжжі п'ятьом жителям ТОТ оголосили про підозру в колабораційній діяльності — СБУ

На Запоріжжі п'ятьом жителям ТОТ оголосили про підозру в колабораційній діяльності — СБУ

СБУ встановила 5 осіб на Запоріжжі, які отримали посади в окупаційному управлінні МВС РФ
СБУ. Ілюстративне фото. Ілюстративне фото: Служба безпеки України/Facebook

Працівники СБУ ідентифікували п'ятьох жителів Запорізької області, які добровільно вступили до створеного окупантами "Головного управління МВС РФ по Запорізькій області". Їм оголошено про підозру в колабораційній діяльності.

Про це повідомила пресслужба Запорізької ОВА за посиланням на СБУ.

За даними слідства, серед підозрюваних є жителі Якимівського та Михайлівського районів Запорізької області. Вони добровільно обійняли посаду співробітників районних відділів окупаційного "Головного управління МВС РФ по Запорізькій області":

"Брали участь у незаконних затриманнях та ув’язненні місцевих жителів, які чинили супротив окупантам. Для цього вони займались "серійним" фабрикуванням доказів проти мешканців захоплених районів області. Також вони причетні до пограбування особистого майна людей під час проведення "обшуків" у їхніх оселях".

Наразі підозрювані перебувають на тимчасово окупованих територіях. Їм оголошено про підозру за ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Якщо провину буде доведено, їм загрожує до 15 років ув'язнення із забороною обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок