Чи є у Рівному черги на СТО. Пояснення п'ятьох станцій техобслуговування

Чи є у Рівному черги на СТО. Пояснення п'ятьох станцій техобслуговування

Ексклюзивно
Ремонт авто
Фото: Юрій Тинний / Суспільне Дніпро

Великих черг на станціях технічного обслуговування у Рівному станом на вересень немає. Про це Суспільному сказали на більшості СТО, з якими вдалось поспілкуватись. Зокрема, в одній станції повідомили, що кількість клієнтів суттєво не збільшилась, однак зменшилася кількість працівників через мобілізацію.

Обрали для спілкування п'ять СТО, які видав пошуковик Google першими. Приводом стали приватні розмови рівнян із журналістами, в яких вони зазначали про збільшення черг на станціях техобслуговування.

Autodiagnostics

Майстерня займається ремонтом електронних та електричних систем автомобілів. Там Суспільному повідомили, що кількість людей, які хочуть записатися на ремонт автомобіля, не збільшилася, відповідно, великих черг немає.

SV Garage

СТО "SV Garage" здійснює сервісне обслуговування автомобілів та послуги шиномонтажу. У автомайстерні також повідомили, що черг здебільшого немає:

"По-різному, не можна сказати конкретно. Два дні можуть бути черги, два дні може нічого не бути. Зараз стабільності немає".

Гетьман

Автосервіс "Гетьман" надає послуги з діагностики, ремонту і технічного обслуговування авто. Головний менеджер зазначив, що працюють вони стабільно та немає різкого збільшення черг:

"Щоб клієнти чекали місяцями, чи тижнями — немає у нас такого. Це якісь виключні ремонти".

Tachki

Майстерня "Tachki" займається автомийкою та автосервісом. Менеджер СТО розповів, що робота триває "стабільно" та немає проблем із великими чергами:

"Певний час їх більше, десь менше. Якщо звернутися у сервісний відділ, це близько за два-три дні потрібно записуватися, на фарбування — за тиждень. Це стабільна ситуація, у нас так завжди".

Власт

Центр кузовного ремонту займається рихтуванням та фарбуванням авто. Майстер-приймальник на СТО "Власт" Владислав Бігун розповів, що через брак майстрів є черги на їх послуги:

"Хлопців позабирали до війська, тому зменшилась кількість персоналу. Якщо немає достатньої кількості майстрів, які можуть обслужити автомобіль, відповідно, утворюються черги. У нас процеси не є швидкими, це не ремонт чи діагностика, яка робиться за пару годин. У нас технологічний процес, це мінімум три дні. Якщо щось серйозне, то це може займати навіть місяці".

Водночас майстер не бачить суттєвого збільшення кількості клієнтів:

"Кількість працівників для того, щоб виконувати ці ремонти, зменшилася. До війни рихтувальників було троє, зараз — один. Фарбувальників було п'ятеро, зараз залишилося троє".

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок