Підготовка до показових польотів. На пляжі Миколаєва запускали повітряних зміїв

Підготовка до показових польотів. На пляжі Миколаєва запускали повітряних зміїв

Підготовка до показових польотів. На пляжі Миколаєва запускали повітряних зміїв
Люди тренуються запускати повітряних зміїв, 17 вересня 2023 року. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

У Миколаєві 17 вересня відбулися показові запуски повітряних зміїв поблизу пляжу "Стрілка". Попередньо планували організувати захід на Соборній площі, але задля дотримання правил безпеки змінили локацію.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла членкиня громадської організації "Федерація повітряних зміїв" Наталія Компанієць.

За словами Наталії, запускати зміїв прийшли майже 30 людей.

"Це члени "Федерації повітряних зміїв", це члени Благодійної організації "Воїни Добра", також друзі та знайомі. Крім того, плануємо у жовтні на Міжнародний День повітряного змія на "Намиві" або тут також організувати показові польоти", — говорить членкиня.

Чоловіки запускають повітряних зміїв, 17 вересня 2023 року
Чоловіки запускають повітряних зміїв, 17 вересня 2023 року. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

До заходу долучилась й учениця Миколаївського ліцею № 38 Маргарита Шкапенко, яка займається конструюванням повітряних зміїв.

"Сьогодні ми запускали "Сентябрік" — це змій у вигляді кленового листочка. Також "Бастинду" — це біло-фіолетовий змій. І також "Гінгему" — блакитно-синій змій. Здається, що це не дуже важко, але, коли пускаєш, то важкувато. Бо десь змій може заплутатись, десь перекинутись через проводи. Коли немає вітру, нам доводиться бігати і їх запускати своїми силами. Це не дуже легко, але дуже весело", — розповідає Маргарита.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок