Стартував 49-й міжнародний кінофестиваль "Молодість"

Стартував 49-й міжнародний кінофестиваль "Молодість"

Стартував 49-й міжнародний кінофестиваль "Молодість" Facebook

У Києві розпочався 49-й міжнародний кінофестиваль "Молодість", який цьогоріч перенесли з травня на серпень через пандемію COVID-19.

Подія проходитиме у реальному форматі з додатковим залученням власної онлайн-платформи. Основними локаціями кінофестивалю стануть кінотеатр "Жовтень", де буде розташований фестивальний центр з показами конкурсної та позаконкурсної програм, в тому числі українських прем'єр. "Будинок кіно" – майданчик для фестивальних показів та серії мастер-класів у рамках "Майстерні талантів", а також спеціально сконструйований для події кінотеатр просто неба під Аркою Дружби народів, де також пройдуть фестивальні Церемонії відкриття та нагородження, покази фільмів дитячої програми "Molodist Teen Sсreen", українські прем'єри та спеціальні події.

Відкриє фестиваль фільм "Забуті" режисерки Дарії Онищенко, стрічка спільного виробництва України та Швейцарії. У програмах фестивалю представлено 55 українських фільмів.

Що відомо

  • Каннський кінофестиваль, який мав відбутися у травні 2020 року, скасували через загрозу поширення коронавірусу. Імовірніше за все, його перенесуть на середину літа.
  • Через ситуацію з коронавірусом на 2021 рік перенесено проведення пісенного конкурсу Євробачення, Літні Олімпійські ігри та інші події.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІнше