Псевдоректорку Херсонського аграрного університету судитимуть за державну зраду і колабораціонізм

Псевдоректорку Херсонського аграрного університету судитимуть за державну зраду і колабораціонізм

Євгенія Чернишова "ректорка" ХДАУ
Євгенія Чернишова - так звана "ректорка", захопленого російськими окупантами , аграрного університету. Фото: скрін відео прапагандистської ТРК "Таврія"

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишньої начальниці одного з відділів Держпродспоживслужби у Херсонської області, яка "очолила" захоплений Херсонський державний аграрно-економічний університет. Її звинувачують у державній зраді та колабораційній діяльності.

Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура.

За даними слідства, з липня 2022 року так звана "ректорка Херсонського державного аграрного університету" підбирала викладачів та абітурієнтів, особисто читала лекції російською мовою, брала активну участь у проросійських заходах, видавала дипломи російського зразка.

Також допомогла розмістити у приміщенні навчального закладу дільницю для проведення псевдореферендуму, про що публічно заявляла у російських ЗМІ, йдеться у повідомленні прокуратури.

Псевдоректорці загрожує довічне ув'язнення.

У червні 2023 року колишня завідувачка одного з відділів Держпродспоживслужби, а нині так звана "ректорка" окупаційного Херсонського аграрного університету Євгенія Чернишова, отримала підозру у державній зраді та колабораційній діяльності.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок