Кадзуо Ішіґуро видасть нову книжку — це збірка пісень з ілюстраціями

Кадзуо Ішіґуро видасть нову книжку — це збірка пісень з ілюстраціями

Кадзуо Ішіґуро видасть нову книжку — це збірка пісень з ілюстраціями
Кадзуо Ішіґуро у Санта Барбарі, Каліфорнія, 11 лютого 2023 року. Фото: Rebecca Sapp/Getty Images for SBIFF

Письменник, лавреат Нобелівської премії з літератури Кадзуо Ішіґуро випускає нову книжку — це збірка пісень для американської джазової співачки Стейсі Кент з ілюстраціями італійської художниці Б’янки Баньяреллі.

Про це повідомляє видавництво Faber, яке видасть книжку у Великій Британії.

Збірка матиме назву The Summer We Crossed Europe in the Rain ("Літо, коли ми перейшли Європу під дощем"). У книжці буде 16 текстів пісень, до яких будуть іти ілюстрації. Також буде передмова від Ішіґуро.

"Збірка текстів, яка досліджує багато характерних [для Ішіґуро] тем — пам’ять, кохання, подорожі, візуальні та захопливі якості музики", — описують у видавництві.

"За ці роки я створив репутацію автора оповідань, але починав із написання пісень", — зазначив Ішіґуро.

У збірці будуть і старі композиції 2007 року, і нові пісня для майбутнього проєкту Кент. Наприклад, Ішіґуро написав низку пісень до альбому Breakfast on the Morning Tram, який у 2009 році номінували на "Ґреммі" як найкращий джазовий вокальний альбом.

У Великій Британії книжка вийде 7 березня 2024 року, а у США та Канаді — 5 березня 2024 року.

Кадзуо Ішіґуро відомий творами "Залишок дня", "Не відпускай мене", "Похований велетень" — українською мовою вони вийшли у "Видавництві Старого Лева". За "Залишок дня" він отримав Букерівську премію. Також за цим твором зняли фільм, у головних ролях Ентоні Гопкінс та Емма Томпсон.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок