Поліцейські чергують у школах Тернополя

Поліцейські чергують у школах Тернополя

Поліцейські чергують у школах Тернополя
Фото: Нацполіція Тернопільщини

Поліцейські охорони чергують у шести школах Тернополя. Це роблять від початку нового навчального року. Також у понад 550 школах області встановили тривожні кнопки, за допомогою яких школярі можуть викликати правоохоронців. Про це розповів поліцейський охорони Антон Забара.

Один із навчальних закладів, у яких працюють правоохоронці — Тернопільський академічний ліцей "Українська гімназія імені Івана Франка".

Поліцейські чергують у школах
Поліцейські чергують у школах. Фото: Нацполіція Тернопільщини

"Було незвично побачити в нашій школі поліцейського. Я думаю його присутність учнів дисциплінує", — каже ліцеїст Гліб Стахов.

Гліб Стахов
Гліб Стахов. Фото: Нацполіція Тернопільщини

Заступниця директора Тернопільського академічного ліцею Лариса Томашевська розповіла, чому навчальний заклад вирішив долучитися до проєкту поліції.

"Ми живемо в час, коли є загроза небезпеки для дітей, загроза терактів, можливі замінування шкіл. Тому важливо, щоб у закладі була людина, яка знає, як правильно реагувати і підкаже, як це робити вчасно і в якому порядку. Поліцейський потрібний і для того, щоб діти почували себе безпечніше".

Лариса Томашевська
Лариса Томашевська. Фото: Нацполіція Тернопільщини

У школі правоохоронець стежить за безпекою дітей і працівників та відповідає на їхні запитання, каже поліцейський охорони Антон Забара.

"Я тут, щоб стежити за дотриманням правопорядку і дбати про безпеку школярів, учителів і персоналу гімназії. Стежу, щоб до закладу не увійшли сторонні й не пронесли з собою небезпечні предмети й речовини. Спостерігаю за школою через відеокамери в режимі онлайн, обходжу територію".

Антон Забара
Антон Забара. Суспільне Тернопіль

За словами Антона Забари, у понад 550 закладах освіти Тернопільщини встановили тривожні кнопки. За допомогою них можна викликати поліцейських.

На початок