Інцидент з патрульними у Дніпрі: жінці, яка перебувала в автівці, обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту

Інцидент з патрульними у Дніпрі: жінці, яка перебувала в автівці, обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту

підозрювана
Підозрювана в залі суду. Фото: Суспільне Дніпро

У Бабушкінському райсуді Дніпра відбулося судове засідання, на якому обирали запобіжний захід, жінці — учасниці інциденту з патрульними 29 серпня, під час якого застрелили чоловіка. Вона перебувала в автівці.

Як повідомляють кореспонденти Суспільного з зали суду, прокурор просить про домашній нічний арешт (з 20:00 до 8:00) для підозрюваної.

"Важливим доказом вчинення нею кримінального правопорушення є показання свідків, потерпілих, тому є всі підстави вважати, що підозрювана може вмовляти тим чи іншим способом, незаконно впливати на свідків, потерпілих з метою уникнення кримінальної відповідальності. Тому вважаю за необхідне застосувати до неї домашній арешт", — сказав прокурор Ігор Остапенко.

Підозрювана ж попросила відпустити її під особисте зобов`язання.

"Нікуди втікати від правосуддя я не думала і не думаю. Я взагалі себе винною не вважаю", — сказала вона.

Жінка також розповіла, що патрульний не надав їй свого посвідчення. І зазначила, що тікати після того, як зупинили автівку, вона не збиралася.

Суд частково задовольнив прохання прокурора та обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з 21:00 до 7:00 на 60 діб.

Прокурори та підозрювана від коментарів журналістам відмовилися.

Що відомо про інцидент з патрульним 29 серпня в Дніпрі

  • 29 серпня в Дніпрі, на проспекті Івана Мазепи, патрульний смертельно поранив чоловіка, йдеться на сторінці патрульної поліції Дніпропетровщини.
  • За даними Державного бюро розслідувань, попередньо встановлено, що правоохоронці намагались зупинити авто у середмісті Дніпра, водій якого ігнорував правила дорожнього руху. Після зупинки авто чоловік поводився агресивно. Під час інциденту правоохоронець застосував табельну зброю. Від отриманих вогнепальних поранень чоловік помер.
  • Розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 115, частиною 3 статті 365 Кримінального кодексу України. Призначене службове розслідування за фактом застосування патрульним поліцейським табельної вогнепальної зброї.
  • Правоохоронця затримали за перевищення службових повноважень.
  • 31 серпня у Кіровському районному суді Дніпра обрали запобіжний захід патрульному поліцейському — цілодобовий арешт на 60 діб.
  • 12 вересня повідомили про підозру за опір поліцейському 23-річній жінці, яка перебувала в автівці під час інциденту з патрульними 29 серпня.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок