Бех-Романчук поділилася очікуваннями від першого старту на етапі Діамантової ліги

Бех-Романчук поділилася очікуваннями від першого старту на етапі Діамантової ліги

Ексклюзивно
Бех-Романчук поділилася очікуваннями від першого старту на етапі Діамантової ліги Facebook Maryna Bekh-Romanchuk

Українська стрибунка у довжину відкриє сезон Діамантової ліги на етапі у шведському Стокгольмі Марина розповіла Суспільному Спорт, чого прагне від виступу.

Марина Бех-Романчук вступить у боротьбу в Діамантовій лізі вже 23 серпня. Віцечемпіонка світу відзначила високий рівень конкуренції на турнірі й налаштована отримати задоволення від виступу.

Читайте також: Велике інтерв'ю Марини Бех-Романчук

"Узагалі я вперше буду виступати в Стокгольмі і вперше побуваю в Швеції, бо раніше там ніколи не проводилися жіночі стрибки в довжину. Міг бути потрійний стрибок чи жіноча висота, але довжини не було.

Звичайно, хочеться стрибнути далі. Кожна з учасниць буде намагатися зробити це, тим паче список стрибунок дуже крутий. Конкуренція буде висока, буде з ким боротися. Усе, що хочеться на цьому старті, - насолодитися змаганнями, отримати кайф від боротьби, конкуренції.

Бех-Романчук поділилася очікуваннями від першого старту на етапі Діамантової лігиАР

Бех-Романчук поділилася очікуваннями від першого старту на етапі Діамантової ліги

Усе, що хочеться на цьому старті, - насолодитися змаганнями, отримати кайф від боротьби, конкуренції.

Просто реалізувати себе, щоб вийти з сектора більш-менш задоволеною, щоб не гудіти в телефон тренеру. Будемо старатися принести задоволення глядачам через трансляцію, бо глядачів на трибунах у нас не буде", — сказала легкоатлетка.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start