Кабінет безпеки, спортивні майданчики і зони для відпочинку: вінничани обирають проєкти для розвитку Вінницької ОТГ

Кабінет безпеки, спортивні майданчики і зони для відпочинку: вінничани обирають проєкти для розвитку Вінницької ОТГ

Кабінет безпеки, спортивні майданчики і зони для відпочинку: вінничани обирають проєкти для розвитку Вінницької ОТГ
На фото проєкт Волейбольний майданчик у Центральному парку ім.М.Леонтовича в рамках "Бюджету громадських ініціатив". Фото: E-DEM.UA

Учора, 15 вересня, у Вінниці розпочалося голосування за проєкти "Бюджету громадських ініціатив". Вінничани запропонували свої ідеї щодо розвитку громади. Ті, що отримають найбільшу підтримку суспільства, будуть реалізовані.

Кожен може проголосувати за 4 проєкти: два великі та два малі, повідомив міський голова Сергій Моргунов. Серед найпопулярніших наразі проєктів, які представлені на платформі електронної демократії, облаштування спортивної зони для занять вуличним настільним тенісом на Старому місті.

ініціативи
Проєкт №8 Облаштування спортивної зони для занять вуличним настільним тенісом на Старому місті. Фото: https://budget.e-dem.ua/

Серед схожих проєктів спортивного спрямування: волейбольний майданчик у Центральному парку ім. М.Леонтовича, модернізація футбольного стадіону Писарівки, Воркаут майданчик у м-ні Замостя (територія центрального міського стадіону), облаштування зони відпочинку спортивного та інтелектуального розвитку по вул. Семена Олійничука й інші.

Ще один із запропонованих проєктів – це проведення стрілецьких змагань "Патріот". Заходами проєкту передбачається проведення змагань між учнями старших класів вінницьких ліцеїв на кращого стрілка.

ініціативи
Проєкт №49 Стрілецькі змагання «Патріот»Фото: budget.e-dem.ua

Серед проєктів схожого спрямування також: облаштування кабінету безпеки в мікрорайоні Кумбари, Центр Військово-патріотичного виховання для дітей та дорослих "Звитяга", Клас безпеки,

Низка проєктів спрямована на культурний розвиток. Так, проєкт №34 передбачене створення мобільного вуличного мистецького простору "Райдуга дитячих сердець". Як зазначають автори, він необхідний для організації дозвілля дітей та молоді міста, завдяки встановленню мобільної збірно-розбірної сцени.

ініціативи
Проєкт № 13 Облаштування сцени для проведення заходів за будь якої погоди на набережній по вул. Волошковій. Фото: https://budget.e-dem.ua/

Серед схожих ініціатив: облаштування сцени для проведення заходів за будь якої погоди на набережній по вул. Волошковій, "Бібліотечна арт-галявина", Мистецький сквер в серці Вінницьких Хуторів.

Чимало проєктів спрямовані на благоустрій території громади. Зокрема, благоустрій греблі на озері "Мрія", благоустрій фонтанної площі в Тяжилові, сквер з інтерактивною складовою: "Сузір’я "Міста-побратими", облаштування малої річки, яка протікає в центральній частині міста та впадає в р. Південний Буг, відродження ставка "Гельчин" для культурного відпочинку й інші.

ініціативи
Проєкт № 60 Мала річка – безпечний спільний простір в центрі міста/Фото: https://budget.e-dem.ua

Зареєструватись та проголосувати за проєкт, який сподобався, можна на сайті.

На початок