Відновлення Ізюмської лікарні. Коли почнуться будівельні роботи

Відновлення Ізюмської лікарні. Коли почнуться будівельні роботи

Відновлення Ізюмської лікарні. Коли почнуться будівельні роботи
Ізюмська міська лікарня після російської окупації. Фото: Олег Синєгубов

Для початку відновлення лікарні в Ізюмі, яка пошкоджена внаслідок російського удару, необхідно дочекатися закінчення розробки проєктно-кошторисної документації, але роботи з відбудови операційного блоку почнуться вже до кінця 2023 року.

Про це говорили на розширеному засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад 14 вересня.

За словами міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, паралельно з розробкою документації продовжують шукати джерела залучення коштів для будівництва закладу.

"Уряд виділив 11 плюс 15 мільйонів гривень для розробки проєктно-кошторисної документації, щоб відновити лікарню разом з тим корпусом, який був довгобудом. Паралельно з цим збираються кошти на відновлення Фундацією Першої леді й окремо ми працюємо з французами, які висловили готовність поставити обладнання. Нині ми чекаємо завершення проєктно-кошторисної документації й проходження експертизи, щоб розпочинати відновлення", — сказав він.

Близько за місяць розпочнеться відновлення операційного блоку лікарні, повідомив очільник ОВА Олег Синєгубов: "Операційний блок лікарні почнуть відновлювати за кошти Фундації Першої леді — це 600 тис. євро".

Документацію розробляє "Харків Проєкт", зазначив Синєгубов: для закінчення необхідно щонайменше 2-3 місяці.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок