Військовий з Тернополя у відпустці відновив тренування з реґбі

Військовий з Тернополя у відпустці відновив тренування з реґбі

Військовий з Тернополя у відпустці відновив тренування з реґбі
Віктор Артемович. Фото: Суспільне Тернопіль

Вперше від початку повномасштабної війни тернополянин прийшов у відпустку і одразу на тренування. Військовослужбовець Збройних сил України Віктор Артемович до того, як став на захист України, був гравцем реґбійної команди "Терен". Під час відпочинку вдома, долучається до тренувань команди, щоб відновити, втрачені за півтора року навички гри.

На одному зі стадіонів Тернополя тренується реґбійна команда "Терен". Вправи з м’ячем виконує 23-річний Віктор Артемович. Він вперше від початку повномасштабної війни прийшов у відпустку. Чоловік служить в одному з підрозділів Збройних сил України. Тернополянин каже, більше півтора року не бігав з м’ячем.

"Прийшов побачити хлопців, з якими раніше займався. Зараз їх залишилося дуже мало. Прийшов побачити друзів, тренера. Раніше хлопців старших було набагато більше. У нас була команда нормальна. Нас бігало завжди десь 15-20 чоловік, а зараз дітьми в перемішку".

Спортсмен
Віктор Артемович. Фото: Суспільне Тернопіль

Гравець юнацької команди "Терен" Арсен Гавдьо грав разом з Віктором в одному складі команди до того, як він пішов до війська.

"Стиль не змінився, але видно, що фізично більше підготовлений. Він намагається, видно, що дивиться і не забуває про гру. Трішки він втратив вправність".

Спортсмен
Арсен Гавдьо. Фото: Суспільне Тернопіль

Доросла команда "Терену" від початку повномасштабної війни припинила виступи у чемпіонаті України через те, що частина гравців пішли захищати країну, розповів тренер команди Володимир Крутовський. Чоловік каже, колишні гравці клубу, коли приходять у відпустку, приєднуються до тренувань так, як Віктор Артемович.

"Ніхто не знав, що він до нас прийде. Я знав, а хлопці не знали. Я нікому нічого не говорив. Він прийшов на тренування. Всі ще бачили, як він ще грав за нашу тернопільську команду. А тут він вже воює, захищає нас, але при цьому всьому він не забуває про реґбі. Для хлопців це дуже важливо, бо вони бачать, що в любій ситуації можна пам’ятати про свій улюблений вид спорту, коли ти любиш це, коли ти хочеш це грати".

тренер
Володимир Крутовський. Фото: Суспільне Тернопіль

Віктор Артемович розповів, після війни планує продовжити грати реґбі.

регбі
Тренування. Фото: Суспільне Тернопіль

На початок