Відбулися судові слухання у справі про загибель дитини в запорізькому парку "Дубовий Гай"

Відбулися судові слухання у справі про загибель дитини в запорізькому парку "Дубовий Гай"

Відбулися судові слухання у справі про загибель дитини в запорізькому парку "Дубовий Гай"

Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя обрав колишньому директору центрального парку культури та відпочинку "Дубовий гай" Олегу Комаренку запобіжний захід - нічний домашній арешт з 21 серпня до 17 жовтня.

Екс-посадовцю інкримінують службову недбалість, яка призвела до загибелі дитини. Колишній директор парку та його адвокатка Тетяна Щербань коментувати справу відмовилися. За словами адвокатки, відповідальність і покарання мають нести інші керівники, і претензії до Олега Комаренка незрозумілі, оскільки документів, що підтверджують перебування дерев’яних фігур, одна з яких і спричинила смерть дитини, на балансі парку, у нього не було. Олега Комаренка звинувачують за ч. 2 с. 367 ККСлужбова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого. України.

Відбулися судові слухання у справі про загибель дитини в парку "Дубовий Гай"
Олег Комаренко.

Батько загиблої дитини Анни Ждан - Олександр Ждан, також висловив свою позицію. На його думку, колишній директор парку не відчуває своєї провини: "Коли людина відповідальна за щось, то за це вона має нести відповідальність. Те, що щось знаходиться на балансі, що ні, як це? Це знаходиться на його території. Він повинен це контролювати. А вони нам кажуть, що скульптури не були на балансі і що ви від нас хочете. Ми чекаємо на справедливість, і справедливе покарання, аби в майбутньому ні з ким таких випадків не було. Діти повинні відпочивати в таких парках, а не вмирати. Керівники повинні бути відповідальні. Директор з нами був від початку. Місто нам передавало гроші як підтримку я від них відмовився".

Що відомо

  • 8 березня у центральному міському парку відпочинку на дівчинку 2012 року народження впала дерев'яна фігура ведмедя вагою 200 кг. Дівчинка отримала політравми, її було госпіталізовано до обласної клінічної дитячої лікарні. У дитини декілька разів зупинялося серце. Врятувати її не вдалося, вона померла.
  • 13 березня директора парку "Дубовий гай" Олега Комаренка звільнив з займаної посади запорізький міський голова Володимир Буряк.
  • 18 серпня екс-директору запорізького парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» Олегу Крамаренко співробітники запорізької прокуратури повідомили про підозру за фактом смерті дитини.
На початок