Фотопроєкт "Неймовірна": у Тернополі презентували виставку про українських прикордонниць

Фотопроєкт "Неймовірна": у Тернополі презентували виставку про українських прикордонниць

Фотопроєкт "Неймовірна": у Тернополі презентували виставку про українських прикордонниць
Фотопроєкт. Фото: Суспільне Тернопіль

У Тернополі в просторі "Вільна" розмістили десять фотокартин прикордонниць. Про це Суспільному повідомила менеджерка простору Уляна Іванах.

За її словами, такий фотопроєкт організували спільно з Державною прикордонною службою України.

У Тернополі презентували виставку про українських прикордонниць
Фотопроєкт "Неймовірна". Фото: Суспільне Тернопіль

На виставку "Неймовірна" прийшла Мар'яна Дячук. Вона розповіла історію 60-річної Наталії Бондаренко.

"Не зважаючи на свій вік, вона допомагає людям. Жінка працює медиком. Зразу відреагувала на жахливий ранок і поїхала до медичного закладу, для допомоги людям, які потребували допомоги. Я вважаю, що це потрібно, щоб люди знали, що є такі відважні жінки, які можуть також захищати нашу країну", — каже Мар'яна Дячук.

Мар'яна
Мар'яна Дячук. Фото: Суспільне Тернопіль

Переселенка з Миколаївської області Катерина Волошанська говорить, що її вразила історія 41-річної військовослужбовиці Ольги Бабенчук.

"Вольова жінка. Вона не побоялась в цей момент. Залишила сім'ю, свого сина та пішла обороняти країну. Її гасло "Без паніки, працюємо". В непростих ситуаціях тримає себе в руках та виконує своє покликання. Мене вразило також те, що Ольга постійно їздила в Крим. Я також люблю дуже Крим, бо сама з півдня. Ольга також каже, що після перемоги поїде до Криму. Я зроблю так само. Це дуже класне місце і сподіваюсь, що найближчим часом, ми усі поїдемо туди відпочивати".

Відвідувачка виставки
Катерина Волошанська. Фото: Суспільне Тернопіль

Проєкт організували спільно з Державною прикордонною службою України, каже менеджерка простору "Вільна" Уляна Іванах. Виставку "Неймовірна" вже показали у Києві та Чернівцях.

"Десять різних історій, десять різних жінок, але їх об'єднало те, що вони були у небезпечних місцях. Вони показали, які вони сильні, як люблять Україну, свою сім'ю, дітей. Вони не побоялись і продовжили службу. Виставка буде в Тернополі, цілий тиждень до неділі. Відвідати її можна кожного дня з 18 до 20 години".

Менеджерка простору "Вільна"
Уляна Іванах. Фото: Суспільне Тернопіль

Потім фотовиставку передадуть до Хмельницького.

Фотопроєкт
Відвідувачі виставки. Фото: Суспільне Тернопіль

прикордонниці
Українські прикордонниці. Фото: Суспільне Тернопіль

На початок