WhatsApp офіційно запустив функцію створення публічних каналів

WhatsApp офіційно запустив функцію створення публічних каналів

Месенджер WhatsApp
Ілюстративне фото, AP

Месенджер WhatsApp запустив нову функцію створення публічних каналів у всьому світі.

Про це повідомив співзасновник WhatsApp Марк Цукерберг на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні ми починаємо запускати канали WhatsApp у всьому світі та додаємо тисячі нових каналів, за якими люди можуть стежити у WhatsApp. Канали можна знайти у новій вкладці Оновлення", — написав Цукерберг.

У блозі WhatsApp уточнили, що запуск каналів відбувся у понад 150 країнах для стеження за новинами. Кілька місяців тому функцію створення каналів запустили в Колумбії та Сингапурі, тепер її поширили й на інші країни.

"Ми вітаємо тисячі організацій, спортивних команд, митців і лідерів думок, за якими тепер можуть стежити користувачі безпосередньо у WhatsApp", – йдеться у повідомленні WhatsApp.

Завдяки каналам у WhatsApp можна стежити за новинами безпосередньо у WhatsApp. Адміністратори каналів зможуть публікувати в них контент (повідомлення, фото, відео, стікери та опитування), а підписники – переглядати його.

Розробники мати на меті розробити сервіс для розсилок із найвищим рівнем конфіденційності. Саме тому вони відокремили канали від чатів і зробили так, щоб канали, на які підписався користувач, не було видно іншим передплатникам. Крім того, розробники обіцяють захистити особисту інформацію як адмінів, так і передплатників.

У межах запуску нової функції WhatsApp запустив кілька оновлень:

  • Покращений каталог: тепер користувач може переглядати популярні канали, а також шукати канали для відстеження, які автоматично відфільтровано за країною.
  • Реакції: доступна реакція зі смайлами для відгуку на повідомлення та перегляд її загальної кількості. Реакція не відображатиметься для підписників.
  • Редагування: незабаром адміністратори зможуть вносити зміни у свої оновлення протягом щонайбільше 30 днів.
  • Пересилання: коли підписник пересилатиме оновлення до бесід чи груп, воно міститиме посилання на канал, щоб люди могли дізнатися більше.

На початок