"Верховний суд ДНР" призначив 29 років ув'язнення українським військовим Івану Бочкарьову та Дмитру Кануперу

"Верховний суд ДНР" призначив 29 років ув'язнення українським військовим Івану Бочкарьову та Дмитру Кануперу

Донецьк

13 вересня так званий суд терористичного угруповання "ДНР" засудив до 29 років ув'язнення із відбуванням у виправній колонії суворого режиму двох українських військових Івана Бочкарьова та Дмитра Кануперу.

Про це повідомив Слідчий комітет Російської Федерації.

Військових Національної гвардії України полку "Азов" Івана Бочкарьова та Дмитра Канупера російські окупанти звинуватили у вбивстві мирних жителів Маріуполя.

"Бочкарьов і Канупер у період з 15 по 20 березня 2022 року, перебуваючи на позиції на вулиці Латишева у Маріуполі, розстріляли з автоматичної стрілецької зброї автомобіль з двома цивільними неозброєними мирними жителями, внаслідок чого чоловіки, які перебували в автомобілі, загинули. Після цього військові розстріляли ще двох мирних жителів. Від отриманих поранень один чоловік помер на місці, а іншому вдалося сховатись у безпечному місці", — йдеться у повідомленні комітету.

У період з 21 серпня по 13 вересня суд "ДНР" виніс ще 12 вироків українським військовим Роману Петренку та Олексію Хроленку, Павлу Артеменку та Антону Романюку, Віталію Прокопчуку, Віталія Лисюру, Валентина Василенка та Сергія Батинського, Сергія Макєєва та Ігоря Тарана.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок