В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку полеглому воїну Олександру Струтинському

В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку полеглому воїну Олександру Струтинському

В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку полеглому воїну Олександру Струтинському
Фото: Facebook/Руслан Марцінків

13 вересня 2023 року в Івано-Франківську на фасаді комунального підприємства "Міськсвітло" відкрили меморіальну дошку загиблому військовослужбовцю Олександру Струтинському. Саме тут він працював до початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Про це повідомив міський голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків.

На відкритті меморальної дошки полеглому бійцю Олександру Струтинському
Фото: Facebook/Руслан Марцінків

Олександр Струтинський разом із сім'єю переїхав до Івано-Франківська з Луганщини у 2014 році. У перші дні повномасштабного вторгнення РФ в Україну Олександр добровільно пішов до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

"Ми, побратими, завжди будемо його пам'ятати й нести у серці цю пам'ять про дуже скромну, дуже ввічливу людину — людину, яка разом з цими якостями була неймовірно хороброю. Це була та людина, яка при будь-якій загрозі одразу першою ставала в стрій", — розповів про загиблого побратима Анатолій Мицкан.

Побратими на відкритті анотаційної дошки полеглому воїну Олександру Струтинському
На відкриття анотаційної дошки полеглому бійцю Олександру Струтинському прийшли його побратими. Фото: Facebook/Руслан Марцінків

Дружина Олександра Струтинського Марина каже: її чоловік був хорошим батьком для дітей.

"Він все робив для родини, для сім'ї. Всі малюнки дитини, поробки — все було там, при ньому. Коли мені рюкзак передали з "нуля", то все було при ньому", — говорить Марина Струтинська.

Відкрили анотаційну дошку полеглому воїну Олександру Струтинському
Фото: Facebook/Руслан Марцінків

Олександр Струтинський служив гранатометником 78 батальйону 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Мав псевдо "Електрик". Військовослужбовець загинув у ніч з 17 на 18 квітня 2023 року.

Руслан Марцінків сказав, що відкриття анотаційних дощок загиблим бійцям — це частина програми пам'яті "Івано-Франківськ — місто Героїв". У межах цієї програми громада міста готує фільми та серію томів "Книги пам'яті" про полеглих військовослужбовців.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок