В ООН відреагували на нічну російську атаку по півдню Одещини

В ООН відреагували на нічну російську атаку по півдню Одещини

В ООН відреагували на нічну російську атаку по півдню Одещини
Наслідки російської атаки по півдню Одещини 13 вересня 2023 року. Фото: Сили оборони півдня України

Координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун відреагувала на нічний удар Росії по півдню Одещини, внаслідок якого травми отримали семеро людей. У її заяві сказано, що це була 21 атака на українські порти з моменту виходу Росії із "зернової угоди".

Про це йдеться у її заяві, опублікованій 13 вересня на сайті представництва ООН в Україні.

"Сьогоднішній напад на українські порти став 21 за рахунком з моменту прийняття Росією рішення про припинення Чорноморської ініціативи менш ніж два місяці тому. Це шокує, але з 17 липня майже кожен другий день відбувається по одному нападу на життєво важливі портові та зернові об'єкти в Україні", — сказано у заяві Деніз Браун.

Координаторка ООН зазначила, що наслідки російських атак є катастрофічними для українців і 345 мільйонів людей, які потерпають від голоду в усьому світі. Вона додала, що міжнародне право забороняє напади на цивільну інфраструктуру і вони мають припинитися.

Атака на південь Одещини 13 вересня

Вночі 13 вересня армія Росії вкотре атакувала інфраструктуру Подунав’я. За даними голови Одеської ОВА Олега Кіпера, РФ випустила декілька груп ударних дронів по Ізмаїльському району. Сили ППО збили 32 БпЛА типу "Shahed-131/136".

Внаслідок атаки травмувалось сім людей: шість у Рені та один в Ізмаїлі. Двоє з травмованих у важкому стані. Пошкоджено припортові та іншу цивільну інфраструктуру.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок