На Полтавщині хлопець погрожував пістолетом дитині

На Полтавщині хлопець погрожував пістолетом дитині

Пістолетом погрожував житель Горішніх Плавнів
У Горішніх Плавнях дитині погрожували пістолетом. Фото: Сайт ГУ НП у Полтавській області

У місті Горішні Плавні Полтавської області 11-річній дитині погрожували пістолетом. Поліцію про це повідомив батько хлопчика. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження.

12 вересня житель Горішніх Плавнів повідомив до поліції, що його сину погрожував пістолетом та зробив кілька пострілів у повітря малознайомий чоловік. Ним виявився місцевий 19-річний хлопець. У нього вилучили пневматичний пістолет. Про це Суспільному повідомив речник обласної поліції Юрій Сулаєв.

Поліція розпочала кримінальне провадження за частиною першою статті 129 "Погроза вбивством". За це передбачено арештТримання особи в спеціальній камері чи в СІЗО в суворій ізоляції від суспільства на строк не більше 6 місяців на строк до 6 місяців або обмеження воліКримінальне покарання, яке полягає у триманні особи у кримінально-виконавчих установах відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення над нею нагляду з обов'язковим залученням засудженого до праці на строк до 2 років. Хлопцю можуть повідомити про підозру.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок