"Довкілля і війна". Фотовиставку від Чорнобильського заповідника показують в Києві

"Довкілля і війна". Фотовиставку від Чорнобильського заповідника показують в Києві

"Довкілля і війна". Фотовиставку від Чорнобильського заповідника показують в Києві
Виставка "Довкілля та війна". Фото: Київський Міський Будинок Природи / Facebook

У столичному Будинку природи проходить фотовиставка "Довкілля і війна" від Чорнобильського заповідника.

Про це повідомили на сторінці заповідника в Facebook.

В експозиції представлені світлини співробітників Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника Дениса Вишневського і Сергія Домашевського.

Їхні об'єктиви зафіксували не тільки втрати, але й міць природи зони відчуження в результаті бойових дій та окупації в лютому 2022-му.

"Це мовчазний, проте багатозначний погляд на гостру й болючу проблему сьогодення — руйнівний вплив війни на довкілля", — йдеться в повідомленні.

Виставка триватиме до 15 вересня за адресою Рогнідинська, 3.

Що відомо про окупацію Чорнобильської зони

24 лютого російська війська захопили Чорнобильську АЕС, персонал станції взяли в заручники. Війська окупантів увійшли до зони Чорнобильської АЕС з території Білорусі.

Солдати РФ окопували та облаштовували блокпости у Чорнобильській зоні відчуження, зокрема, у радіоактивному "Рудому лісі".

Перед тим, як 31 березня залишити ЧАЕС, окупаційні війська РФ вкрали комп'ютери, чайники, кавоварки, контейнери з майном, яке було на атомній станції. Вони також розграбували готель, розташований поруч з АЕС.

Офіс Генпрокурора зареєстрував низку кримінальних проваджень за статтею "екоцид" через дії Росії на Чорнобильській та Запорізькій АЕС.

Український прапор замайорів над ЧАЕС 2 квітня, коли ЗСУ звільнили всю Київщину.

На початок