Сумський ТЮГ зіграв у театрі ім.Івана Франка в Києві

Сумський ТЮГ зіграв у театрі ім.Івана Франка в Києві

Сумський ТЮГ зіграв у театрі ім.Івана Франка в Києві

Сумський Театр для дітей та юнацтва зіграв на київській сцені. Актори виступили у театрі імені Івана Франка. Вистава, з якою поїхали на столичні гастролі, називається "Вакансія для сучого сина". У Сумах її грали з березня 2023 року.

Акторка Аліна Адлер розповіла, що грає у виставі роль актора.

"Тут такі особливості, що персонаж, який грає персонажа. Треба передати спочатку емоції персонажа одного, потім іншого. В цьому є певна складність і певна цікавість", - розповіла вона.

Сценічне дійство відбувається в офісі компанії. Чотири кандидати намагаються отримати посаду топ-менеджера, для цього їм доводиться проходити крізь психологічні випробування. Жанр вистави, говорить режисер-постановник Ігор Азаров, – детективний квест. Проблеми, які ставить п’єса, стосуються взаємодії між людьми, їхніх вчинків і самого життя.

"Вистава дає можливість побачити, що людина, яку ми вважаємо негідником, може виявитися не тим, ким вона є, і її вчинки – не найгірші", - сказав він.

Працювали над спектаклем місяць, час для репетицій іноді доводилося шукати між прокатом інших вистав, розповів актор Сергій Сидоренко.

"У таких складних умовах ми відіграли виставу і, судячи з реакції глядача, ми зробили велике діло. Ми показали наш театр Україні, Києву", - сказав він.

"Ми в захваті від залу, зал, сподіваюсь, в захваті від нас", - додав актор Андрій Науменко.

Усього на сцені грають чотири актори, для них це – випробування, вважає режисер-постановник Ігор Азаров, бо дійство триває дві з половиною години.

"90% часу вони всі четверо акторів знаходяться на сцені, їм треба не просто весь час бути увімкненими, їм треба тримати увагу глядача", - пояснив він.

Після вистави глядачі поділилися своїми враженнями. Пані Галина розповіла, що відчула себе учасницею дійства.

"Я отримала величезне задоволення від того, що було на сцені. Вистава дуже сучасна. І події, вони дуже близькі до нашого часу. Я сама працювала у великій фірмі, мені все це було дуже близько", - сказала вона.

"Треба підтримати сумський театр, який живе, працює в таких умовах, під обстрілами, це просто неймовірно", - додала глядачка Лариса Борисенко.

Сумські актори на сцені театру імені Івана Франка виступили вперше.

За словами директора сумського театру юного глядача, Миколи Юдіна, найближчим часом плануються ще одні гастролі, цього разу - закордонні.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок