У Тернополі відкрили підстанцію швидкої допомоги

У Тернополі відкрили підстанцію швидкої допомоги

У Тернополі відкрили підстанцію швидкої допомоги
Медики. Фото: Суспільне Тернопіль

У Тернополі відкрили четверту підстанцію швидкої допомоги. Там працюватимуть 5 бригад медиків. Вони чергуватимуть на масиві "Дружба", а також виїжджатимуть у прилеглі села. Підстанція на території психоневрологічної лікарні. Про це Суспільному повідомив директор центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Олександр Ріпка.

"Потреба виникла давно. З тією кількістю автомобілів на вулицях міста добратись складно. Попри те, що наші водії дисципліновані і пропускають швидку допомогу, це робити складно. З лікарні швидкої допомоги, яка розміщена на вулиці Шпитальній, потрібно довгого добиратися сюди. Потрібно проїхати весь центр та став. Така ситуація триває давно. Ми реалізували потребу в добиранні та швидкості", — каже директор центру екстреної медичної допомоги Олександр Ріпка.

Директор центру екстреної медичної допомоги
Олександр Ріпка. Фото: Суспільне Тернопіль

Також для медиків закупили 11 машин швидкої допомоги. За словами Олександра Ріпки, три машини будуть у Тернопільській громаді, ще 8 передали Кременецькій, Чортківській, Бережанській та Теребовлянській громадам. Одна машина коштує 1 690 000 гривень. Їх придбали через державну програму "Медичні закупівлі".

Підстанція
Підстанція швидкої допомоги. Фото: Суспільне Тернопіль

"Машини обладнані наборами реанімаційної апаратури. Кваліфіковані фельдшери та лікарі несуть чергування", — говорить Олександр Ріпка.

Швидка
Швидка допомога. Фото: Суспільне Тернопіль

Начальник обласної військової адміністрації Володимир Труш розповів, що сім автомобілів швидкої допомоги, якими користувалися медики з 2010 року, передадуть на потреби Збройних сил України.

"Є вже прийняте рішення з керівником екстреної медичної допомоги і також з обласною радою погоджено це. Автівки будуть відремонтовані. Автомобілі, які зможуть їздити, будуть передані для ЗСУ".

Начальник Тернопільської ОВА
Володимир Труш. Фото: Суспільне Тернопіль

На початок