На Миколаївщині судитимуть жителя Снігурівки за співпрацю з окупаційною владою — прокуратура

На Миколаївщині судитимуть жителя Снігурівки за співпрацю з окупаційною владою — прокуратура

Жителя Снігурівки судитимуть за співпрацю з російськими військами. За даними слідства чоловік погодився бути директором незаконного підприємства "Снігурівський благоустрій".

Про це повідомили на сайті Миколаївської обласної прокуратури.

У прокуратурі зазначили, що 46-річний чоловік добровільно погодився на співпрацю з росіянами та обійняв посаду директора "Муніципального унітарного підприємства "Снігурівський благоустрій".

"Колаборант здійснював приймання на роботу працівників, встановлював графік роботи, проводив наради, отримував грошові кошти та надавав вказівки працівникам бухгалтерського відділу на здійснення виплат заробітної плати та матеріальної допомоги працівникам підприємства, формував та передавав звітність роботи підприємства, розпоряджався комунальним майном", — повідомили у прокуратурі.

Станом на 12 вересня підозрюваний перебуває у розшуку. Санкція статті Частина 5 статті 111-1 Кримінального Кодексу Українипередбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок