Київ готується підключати до теплопостачання соціальні об'єкти — КМВА

Київ готується підключати до теплопостачання соціальні об'єкти — КМВА

станція теплопостачання
Станція теплопостачання в Києві. Фото: УНІАН

Рада оборони Києва доручила підготуватись до подачі тепла в об'єкти соціальної сфери. Йдеться про заклади освіти, охорони здоров'я, культури, фізичної культури і спорту, соціально-медичних установ.

Про це у Telegram повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

"Керівники теплопостачальних підприємств і організацій (незалежно від форм власності) отримали розпорядження Ради оборони Києва забезпечити готовність підключення систем теплопостачання в цих закладах. Водночас прошу керівників об'єктів соціальної сфери підготувати і подати відповідні заявки на включення систем теплопостачання", — зазначив Попко.

У КМВА додали, що у Києві завершили гідравлічні випробування мереж. Усі виявлені недоліки усунули. Окрім того, завершені усі планові роботи щодо ремонту та вдосконалення тепломереж.

Що відомо про підготовку до опалювального сезону у Києві

30 серпня міський голова Віталій Кличко повідомив, що комунальники провели гідравлічні випробування 93% тепломереж Києва. Триває оснащення об'єктів критичної інфраструктури джерелами альтернативного живлення.

На початку липня фахівці КП "Київтеплоенерго" почали ремонт двох водогрійних котлів одного з теплоджерел, що подає тепло у 2,3 тис. будинків столиці.

У столиці комунальники "Київтеплоенерго" ремонтували ділянки тепломереж, де було найбільше пошкоджень минулої зими. Зокрема, роботи провели на проспекті Миколи Бажана.

У Києві відремонтували магістральний трубопровід, який взимку постачає тепло для усього мікрорайону Теремки. Комунальники зазначають, що на цій ділянці за 38 років труби відпрацювали свій ресурс.

Також раніше столичні комунальники відзвітували про ремонт магістральної тепломережі, якою подають тепло і гарячу воду для всього Подолу.

У травні тепловики замінили понад 200 м старих труб зношеної магістральної тепломережі на Південній Борщагівці.

На початок