Майже 600 людей отримають матеріальну допомогу із бюджету Полтавщини: кому виплатять

Майже 600 людей отримають матеріальну допомогу із бюджету Полтавщини: кому виплатять

Гроші із бюджету Полтавщини спрямують для майже 600 людей
Із бюджету Полтавської області виплатять матеріальну допомогу. Фото: Pexels

Матеріальну допомогу спрямують, зокрема, військовослужбовцям, які отримали поранення, родинам загиблих бійців та жителям області, чиї будинки були пошкоджені або зруйновані унаслідок російських обстрілів. Рішення про спрямування грошей ухвалили під час засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги населенню з обласного бюджету, яке відбулося 11 вересня.

У вересні грошову допомогу із обласного бюджету отримають 593 людини, повідомили на сайті Полтавської ОВА.

Понад 3 мільйони гривень розподілять між 68 сім’ями загиблих воїнів. 112 військовослужбовцям, які отримали поранення, виплатять загалом 920 тисяч гривень. Це від 5 до 20 тисяч гривень для одного бійця. Сума залежатиме від ступеня тяжкості захворювання.

Гроші спрямують і шістьом родинам із села Рокитне Кременчуцького району, чиї житлові будинки пошкоджено або зруйновано через російські обстріли.

Гроші на лікування нададуть 144 дорослим та двом дітям, а ще чотирьом ліквідаторам аварії на ЧАЕС спрямують фінансову допомогу на оздоровлення. Виплати на лікування онкозахворювань на 21 тисячу гривень дадуть чотирьом переселенцям.

По 2 тисячі гривень із обласного бюджету виплатять чотирьом жителям Полтавщини, які у вересні та жовтні святкуватимуть своє 100-річчя.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок