У вересні Укрзалізниця змінює маршрут кількох потягів до Івано-Франківська. Перелік

У вересні Укрзалізниця змінює маршрут кількох потягів до Івано-Франківська. Перелік

У вересні Укрзалізниця змінює маршрут кількох потягів до Івано-Франківська. Перелік
Ілюстративне фото: Укрзалізниця

У вересні Укрзалізниця змінює маршрут курсування кількох потягів. Замість Рахова та станції Ясіня чотири поїзди курсуватимуть лише до Івано-Франківська.

Про це інформують на сторінці Укрзалізниці в Telegram.

"Через проведення ремонтних робіт на дільниці Надвірна — Делятин та для того, щоб зайти в сезон зимових перевезень з максимально можливими швидкостями, Укрзалізниця змінює маршрут курсування низки поїздів у певні дати вересня", — ідеться у дописі.

Які потяги курсуватимуть лише до Івано-Франківська:

  • поїзд Запоріжжя — Ясіня вирушатиме до Івано-Франківська 19 та 21 вересня, з Івано-Франківська до Запоріжжя — 20 та 22 вересня;
  • поїзд Харків — Ясіня курсуватиме до Івано-Франківська 20 та 22 вересня, з Івано-Франківська до Харкова — 21 та 23 вересня;
  • поїзд Київ — Рахів вирушатиме до Івано-Франківська 19, 20 та 21 вересня, з Івано-Франківська до Києва — 20, 21 та 22 вересня;
  • поїзд Одеса — Рахів курсуватиме до Івано-Франківська 19, 20 та 21 вересня, з Івано-Франківська до Одеси — 20, 21 та 22 вересня.

Окрім того, потяг Полтава — Ворохта курсуватиме до Чернівців 20 та 22 вересня, і з Чернівців до Полтави — 21 та 23 вересня, а Київ — Ворохта — Київ курсуватиме до Івано-Франківська 19 вересня, з Івано-Франківська до Києва — 20 вересня.

Зміниться також графік поїзда Київ — Рахів, що вирушатиме з Києва 19, 20 та 21 вересня, а прибуватиме до Рахова о 9:00 замість 7:17. З Рахова потяг відправлятиметься 20, 21 та 22 вересня раніше — о 14:28. "Просимо пасажирів враховувати ці зміни при плануванні своїх поїздок", — ідеться у дописі транспортної компанії.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок