На Сумщині судитимуть голову селищної ради та його посібника за розтрату бюджетних коштів на суму майже 532 тис. грн

На Сумщині судитимуть голову селищної ради та його посібника за розтрату бюджетних коштів на суму майже 532 тис. грн

На Сумщині судитимуть голову однієї з селищних рад Шосткинського району за розтратуч. 4 ст. 191 КК України майже 532 тисяч гривень. Судитимуть також інженера з технічного нагляду за пособництво в розтраті та привласненніч. 5 ст. 27/ч. 4 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України бюджетних коштів шляхом.

Про це повідомила Сумська обласна прокуратура.

За даними слідства, у 2019 році між селищним головою та фізичною особою-підприємцем укладено договір щодо реконструкції спортивної зали під міні цех з перероблення рослинної продукції. Попри те, що підприємець включив до офіційних документів вартість обладнання, яке не змонтоване на об’єкті та фактично не придатне для використання, селищний голова підписав та завірив відтиском печатки акти приймання виконаних будівельних робіт. Зазначені офіційні документи також підписав та завірив печаткою інженер з технічного нагляду. Відтак підприємцю було перераховано 531 тисяча 738 гривень бюджетних коштів.

Відповідно до висновку експертизи, на об’єкті не проведено жодних будівельних робіт по реконструкції з перепрофілювання спортивної зали під цех з перебудови рослинної продукції.

Стосовно підприємця, який нібито виконував роботи на об’єкті, триває досудове розслідування.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок