У Тернополі збирали гроші на автомобіль для інтернаціонального легіону

У Тернополі збирали гроші на автомобіль для інтернаціонального легіону

У Тернополі збирали гроші на автомобіль для інтернаціонального легіону
Автомобілі з фронту. Фото: Суспільне Тернопіль

На Театральному майдані Тернополя відбулася презентація автомобілів, які захисники використовують на фронті. Під час заходу відбувся збір коштів на пікап для 2-го інтернаціонального легіону. Для збору встановили скриньку, а також розмістили банківські реквізити куди можна переказати гроші на придбання автомобіля.

Авто з фонту
Військові автомобілі. Фото: Суспільне Тернопіль

"Задонатила невелику суму, але вважаю що немає великих чи малих донатів. Є донати, які потрібні завжди. Збір на автівку не може чекати довгий період часу", — тернополянка Христина Романюк.

Христина Романюк
Христина Романюк. Фото: Суспільне Тернопіль

На захід прийшов військовий з Великої Британії Пол Огілві. Від вересня минулого року чоловік, після поранення під Бахмутом, проходить реабілітацію в одній з лікарень Тернополя. Чоловік в іноземному легіоні захищав Україну з березня 2022 року. Про необхідність автомобілів на фронті чоловік каже:

"Майже кожних 2-3 дні ми втрачали машини. Дуже важливо мати автомобілі на війні. Чим більше — тим краще".

Пол Огілві
Пол Огілві. Фото: Суспільне Тернопіль

На придбання автомобіля потрібно зібрати 300 тисяч гривень.

"Цей пікап — це та машина, яка потрібна хлопцям. Насправді вони просять її якнайшвидше їм передати, для того, щоб виконувати бойові завдання. Від початку 24.02 — відкритої збройної агресії, ми вже 377 пікапів, більших військових машин наколядували, пригнали, поремонтували та передали по тристоронньому акту, включаючи представників міністерства оборони, військовим частинам. Відповідно, автомобілі, які стоять тут, ми їх взяли для того, щоби тернополяни мали можливість побачити, які автомобілі потрібні для наших бійців", — розповів співорганізатор заходу Ярослав Колодій.

Ярослав Колодій
Ярослав Колодій розповідає про автомобілі. Фото: Суспільне Тернопіль

На пікап під час презентації зібрали 42 367 гривень.

авто з фронту
Презентація автомобілів з фронту. Фото: Суспільне Тернопіль

На початок