Рівненський “Верес” вийшов до Першої ліги

Рівненський “Верес” вийшов до Першої ліги Facebook НК "Верес"

Футболісти рівненського “Вереса” за сумою двох матчів перемогли “Черкащину” і здобули путівку до Першої ліги ПФЛ. Сьогодні, 20 серпня, у селі Щасливому, що під Києвом, де проводять домашні матчі черкасці, рівненська команда зіграла унічию. Цього вистачило, щоб виграти у суперника двоматчеве протистояння.

Ключові події поєдинку “Черкащина” - “Верес” відбулися у першому таймі. На 18-й хвилині Дмитро Махнєв вивів рівнян вперед, реалізувавши пенальті. Але вже на 27-й хвилині Дмитро за фол останньої надії отримав червону картку.

Рівненський “Верес” вийшов до Першої лігиFacebook НК "Верес"

Через чотири хвилини за аналогічних обставин “Верес” втратив іншого центрального захисника – Романа Гончаренка, і залишився вдев’ятьох проти одинадцяти. “Мінус” два гравця рівняни мали до 45-ї хвилини, коли черкасець Владислав Кабанюк теж побачив перед собою червону картку.

Зрівняла рахунок “Черкащина” на початку другого тайму. Але це був їх єдиний гол у грі. Отож – 1:1, нічия, яка на користь “Вереса”.

Матч у Щасливому відбувався без глядачів, втім "Верес" приїхали підтримати вболівальники.

У першій грі серії плей-офф за вихід до Першої ліги у Млинові у неділю, 16 серпня, “Верес” обіграв “Черкащину” – 2:0.

Нагадаємо, за додаткові дві путівки до Першої ліги боролися дві команди, що посіли треті місця у своїх підгрупах Другої ліги проти двох аутсайдерів Першої ліги. В іншій парі “Альянс” з Сумщини двічі переміг запорізький “Металург” – 2:0 та 1:0.

Востаннє у Першій лізі ПФЛ “Верес” грав у сезоні 2016/2017. Тоді він фінішував третім, але оскільки чернігівська “Десна” не пройшла атестацію, одержав путівку до УПЛ. До цього команда з Рівного ще три сезони грала у Першій лізі (сезони - 1992, 1995/1996, 1996/1997).

Автор: Сергій Татаренко