Гутцайт увійшов до трійки найоплачуваніших міністрів у липні

Гутцайт увійшов до трійки найоплачуваніших міністрів у липні

Гутцайт увійшов до трійки найоплачуваніших міністрів у липні Facebook Вадим Гутцайт

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт опинився на другому місці серед найоплачуваніших чиновників місяця.

Рейтинг опублікувало видання "Слово і діло". За липень 2020-го року міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт заробив 102 тисячі 533 гривні з урахуванням відпускних та матеріальної допомоги. Глава спортивного відомства за прибутком поступився лише міністру у справах ветеранів Сергію Бессарабу, який також завдяки компенсації відпустки та допомоги на оздоровлення збагатився на 127 тисяч 459 гривень. Заробіток прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля в липні - понад удвічі менший. Очільник Уряду отримав 47 тисяч 230 гривень.

В Україні відповідно до статті 29 Закону "Про Держбюджет України" все ще діють карантинні обмеження щодо зарплат чиновників – максимум 47 тисяч 230 гривень. Однак у цю межу не враховуються суми допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги для оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та оплата щорічної відпустки.

Що відомо

  • Вадим Гутцайт є олімпійським чемпіоном з фехтування на шаблях та президентом Федерації фехтування України. У березні 2020 року Вадим Гутцайт був призначений міністром молоді та спорту України.
  • Гутцайт раніше відзвітував про втілення ініціативи президента Зеленського щодо побудови інфраструктурних об'єктів в усіх регіонах України. Міністр наголосив, що за 100 днів не встигли збудувати об’єкти, але вже до вересня цього року планується ввести в експлуатацію 12 об’єктів у 9 областях України.
  • Міністр молоді та спорту разом з Офісом Президента та Олімпійським комітетом працює над втіленням ідеї проведення Олімпійських ігор в Україні, яку запропонував президент Зеленський.
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start