У Новояворівську на Львівщині не реконструюють біатлонне стрільбище

У Новояворівську на Львівщині не реконструюють біатлонне стрільбище

У Новояворівську на Львівщині не реконструюють біатлонне стрільбище
Фото: Суспільне Львів

У Новояворівську на Львівщині не реконструюють біатлонне стрільбище та лижеролерні траси. Договір щодо цього не був підписаний.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

За словами Максима Козицького, реконструкція у Львівському обласному центрі олімпійської підготовки у місті Новояворівськ не відбудеться через воєнні дії в Україні.

"Вже другий рік весь український народ протистоїть повномасштабному вторгненню poсіян. Ми маємо бути згуртовані як ніколи. І всі разом працювати на перемогу! Саме тому договір щодо реконструкції біатлонного стрільбища та лижеролерних трас Львівського обласного центру олімпійської підготовки у місті Новояворівськ так і не був підписаний. Вони почекають", — зазначив Козицький.

За його словами, гроші обласного та місцевого бюджету спрямують на інші потреби.

"Ці гроші — 1 млн грн з обласного бюджету та 9 млн грн з бюджету Новояворівської ТГ, які були передбачені на цей рік, зараз краще спрямувати на медичне чи соціальне забезпечення жителів Львівщини", — додав начальник ОВА Максим Козицький.

26 липня 2023 року Львівська обласна військова адміністрація оголосила тендер на реконструкцію біатлонного стрільбища та лижеролерних трас Львівського обласного центру олімпійської підготовки у місті Новояворівськ на сайті Prozorro. Вартість реконструкції — понад 96 млн грн.

Що відомо про тендер реконструкції стрільбища у Новояворівську?

26 липня управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації оголосило тендер. Пропозиції приймали до 3 серпня.

Згідно з умовами тендеру переможець повинен завершити роботи до 31 грудня 2024 року. Участь у ньому взяла одна організація — товариство з обмеженою відповідальністю "Житло БудСервіс".

10 серпня тендерна комісія розкрила пропозицію цього учасника і повідомила, що оприлюднить своє рішення протягом 20 днів.

Суспільне звернулося за коментарем до Львівської обласної військової адміністрації. У пресслужбі нам відповіли, що допоки договорів не укладено, ніхто нічого коментувати не може.

Про тендер на майже 100 мільйонів гривень написав у соцмережах і громадський активіст Святослав Літинський.

Літинський каже, що обурений тим, як використовують сплачені державі податки. Саме це спонукало його створити петицію, в якій він просив Кабінет Міністрів обмежити витрати, які не допомагають нам зараз обороняти державу або не вирішують критичних потреб. Цю петицію підписали понад 25 тисяч українських громадян.

На початок