5 кандидатів претендують на посаду голови Великоберезнянської ОТГ у Закарпатті

5 кандидатів претендують на посаду голови Великоберезнянської ОТГ у Закарпатті

5 кандидатів претендують на посаду голови Великоберезнянської ОТГ у Закарпатті

5 кандидатів претендують на посаду голови Великоберезнянської об’єднаної територіальної громади у Закарпатській області. Про це повідомив виконавчий директор закарпатського відділення Асоціації міст України Олег Лукша. Великоберезнянська громада утворилася 5 вересня 2019 року. До її складу входять 5 населених пунктів: селище Великий Березний, села Розтоцька Пастіль, Костева Пастіль, Бегендецька Пастіль та Руський Мочар.

С. ВЕЛИКИЙ БЕРЕЗНИЙ

Теперішній голова Великоберезнянської ОТГ Богдан Кирлик висунув свою кандидатуру на вибори голови громади 22 грудня. Обіцяє зробити дороги у селах Розтоцька Пастіль, Костева Пастіль, Бегендецька Пастіль та Руський Мочар.

БОГДАН КИРЛИК, кандидат на посаду голови Великоберезнянської ОТГ, самовисуванець:

«Коли говорять, що треба зробити дорогу, то я прихильник того, щоб спочатку зробити комунікації, водопровід і комунікацію, а потім робити асфальтування. Перші роки кошти будуть інвестуватися у ті села. Тому, що і садочки, яких немає там, можливо, їх треба відкрити, і школи, які там є, якісь у кращому стані, якісь у гіршому стані. Але на питання, що є першочергове – було сказано дорога, доїздність».

Марія Брітова планує продовжити роботу з розвитку краю теперішнього голови.

МАРІЯ БРІТОВА, кандидатка на посаду голови Великоберезнянської ОТГ, самовисуванка:

«У мене стоїть питання благоустрою. У нас є такий прекрасний автовокзал, якому треба трошки доробити, побудувати якесь покриття. Розвинути якісь секції для молодих. Просувати наш район, дуже талановитий. Надавати якісь соціальні допомоги. Я вважаю, що нам потрібна муніципальна поліція, яка б охороняла наш спокій».

Кандидат на посаду голови Великоберезнянської ОТГ Владислав Ладані про свою передвиборчу програму розповідає так:

ВЛАДИСЛАВ ЛАДАНІ, кандидат на посаду голови Великоберезнянської ОТГ, партія «Слуга народу»

«Основні пункти моєї програми такі, що максимальний зв'язок з громадою, максимальна комунікація. Багато у нас є невирішених проблем, наприклад, у нас є один із найвищих податків у області на нерухомість і для приватного сектору, і для бізнесу. У мене в планах знизити цей податок у два рази. Бюджет громади у нас буде плюсовий. У нас і за кількістю людей, і за кількістю дітей, наприклад, якщо брати освітню галузь, у нас з тим проблем не буде. Бюджет за попередніми розрахунками буде складати 74 мільйони гривень».

Теперішній депутат від «Справедливості» Василь Канюк на вибори йде як самовисуванець. Планує розвивати туризм у Великоберезнянській ОТГ.

ВАСИЛЬ КАНЮК, кандидат на посаду голови Великоберезнянської ОТГ, самовисуванець:

«Зробити з гори Явірник туристичний об’єкт такий, як у нас є на горі Красія. Зробити садок для ромського населення. Зробити план генеральний на всю територію Великоберезнянщини. Хочу поставити так само, щоб була у нас районна лікарня, лікарня ОТГ.»

Телефоном про свою програму розповів самовисуванець на посаду голови Великоберезнянської ОТГ Тарас Корень.

ТАРАС КОРЕНЬ, кандидат на посаду голови Великоберезнянської ОТГ, самовисуванець:

«Надання статусу гірського регіону Великому Березному. Це буде 25 відсотків до пенсії, до зарплати, до догляду за дитиною і так далі. Інфраструктура. Проведення міста, проведення доріг, повністю все переведення у європейський рівень. У нас мають бути зупинки, у нас має бути автовокзал, у нас мають бути дороги. Усе має відповідати. Тобто люди мають бути задоволені».

Жителі селища Великий Березний, сіл Руський Мочар та Розтоцька Пастіль розповідають про проблеми, які треба вирішити об’єднаній громаді.

С. ВЕЛИКИЙ БЕРЕЗНИЙ

ПАВЛО ФОРКОШ, житель с.Великий Березний:

«Я думаю, що за ті роки вже щось робиться. Відверто, вже є зміни, покращення. Може, трохи неправильно робиться, тобто не у правильній послідовності, на мою думку. Але я думаю, що є. Покращилися тротуари, парк загородили. У принципі багато чого змінилося у кращий бік».

С. РУСЬКИЙ МОЧАР

ВАСИЛЬ, житель с. Руський Мочар

«Дорога погана – то є раз, рівчаки не чищені – то є два, плюс клуб в аварійному стані – то є три. Дах тече, підлога прогнила повним ходом».

С. РОЗТОЦЬКА ПАСТІЛЬ

ВАСИЛЬ ДЖУПІНА, житель с. Розтоцька Пастіль

«У першу чергу дорога. Дорога вже більше 10 років не ремонтувалася. Наступне таке питання, що циганські коні тут до нас ходять і шкодять людям з цим треба щось робити. Ще одне село у нас не електрифіковане – Руський Мочар. Хоч би це зробили».

С. ВЕЛИКИЙ БЕРЕЗНИЙ

Нагадаємо, вибори кандидата на посаду голови Великоберезнянської громади відбудуться 22 грудня.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди