Відео тернопільської блогерки отримують тисячі вподобайок у ТікТоці

Відео тернопільської блогерки отримують тисячі вподобайок у ТікТоці

Тетяна Фундитус
Тетяна знімає відео . Фото: Суспільне Тернопіль

Блогерка Тануся — так її знають користувачі соцмереж. Її відео набирають тисячі вподобайок у ТікТоці. Жінка з Тернополя розповідає про будні галицької родини у селі, зокрема про свекруху Данку та її синів з невістками. За три місяці на її сторінку підписалося майже сім тисяч користувачів.

Тетяна Финдитус
Тетяна Фундитус знімає відео. Фото: Суспільне Тернопіль

У ТікТоці її можна знайти за ім’ям Тануся. Тернополянка Тетяна Фундитус розповідає, створила сторінку у червні цього року, але активні перегляди почались місяць тому. За цей час на неї підписалося майже 7 тисяч користувачів. Публікує 2-3 відео на добу.

"Ще як такою блогеркою я себе не вважаю. Аудиторія ще невелика, вона поступово збільшується. Це була, напевно що якась така малесенька мрія, що рано чи пізно я хочу щось знімати і хочу з кимось чимось ділитися. Від мене багато-хто це не очікував тому, я більш така людина нейтральна".

Тетяна Фундитус
Тетяна Фундитус. Фото: Суспільне Тернопіль

Тетяна за освітою медикиня. А зараз — мама у декретній відпустці. Разом з чоловіком вони виховують дворічного сина. Коли має вільну хвилину — продумує сценарії для відео.

Сім'я Фундитусів
Сім'я Тетяни Фундитус. Фото: Суспільне Тернопіль

Перевтілюється у свого персонажа — сільську свекруху Данку. Для цього, каже, використовує бабусину хустку.

"Якихось додаткових перевтілень обличчя я не роблю. Буває навіть таке, що я знімаю без макіяжу. Тому, що ми знімаємо таку особу, сільську, просту, а там макіяжі абсолютно відсутні. Ну і звичайний мій халат".

Тетяна Фундитус
Тетяну в ролі сільської свекрухи Данки. Фото: Суспільне Тернопіль

Для зйомок відео використовує штатив і телефон та налаштовує відповідний фон. Головні локації її героїні — це кухня, кімната, город. Вона бере в руки звичайний кнопковий телефон та одразу перевтілюється у свій образ.

"Альо, Любця. Шо там в тебе? Та скінчились-мо бараболі, ше би я не скінчила, така господиня шлічна на всі села, слухай. Я десь там виділа, там та Славкова невістка таку вар’яцію повикидала… Всьо якесь голе, якимось синьошниками си, слухай позатуляла, то таке можна?" (ред. — збережена говірка, якою Тетяна озвучила своє відео).

Тетяна Фундитус
Тетяна знімає відео. Фото: Суспільне Тернопіль

Ідея знімати сценки з життя сільської родини, каже, виникла спонтанно.

"Думаю, візьму я свою сільську тематику тому, що ми росли в селі і народилась я в селі і село наше маленьке, люди один одного знають. Конкретно, що я передаю історію якоїсь сім’ї з села — ні, такого немає".

Тетяна Фундитус
Тетяна Фундитус. Фото: Суспільне Тернопіль

Її герої – вигадані, — каже Тетяна, а ситуації на відео — з життя.

"Але вже ці слова і дія, яка відбувається, — це є абсолютно правдива. Тому, що там десь хтось посварився в селі, там десь невістка з міста приїхала не така. Я думаю, що оці всі слова, речення і поведінка — від моєї бабусі. Вона в нас така жінка була строга, ми всі все мусіли помагати робити. Ми колись так з сестрою пожартували, що нам оці всі бабусині слова треба буде записувати в велику книжку. Ну, в книжку я не запишу, а в ТікТок можу".

Щоб передати мову свого ТікТок-персонажа, Тетяна використовує галицьку говірку та діалектизми.

"По сценарію у мене є два сина. Це Мирон і Василь. Василь — старший, Мирон — молодший. І в мене є дві невістки — це Мирослава і Галя".

Сім'я Фундитус
Сім'я Фундитус. Фото: Суспільне Тернопіль

Улюблена тема її підписників — Данка у церкві, — розповідає Тетяна. Каже, у своїх відео вона показує людей, які прийшли не стільки помолитися, як обговорити останні плітки. За церковну хустку Тетяні служить магазинний рушник.

"Я зав’язую свою хустину наперед, особливо з етикеткою. Вона має стирчати тому, що всі її мають бачити, що то типу, хустина з Канади".

Тетяна каже, блогерство — це її хобі.

"На даному етапі немає такої мети, щоб набрати велику кількість підписників для того, щоби щось в подальшому мати. Я це знімаю в своє задоволення".

На початок