Правозахисниця Ольга Скрипник отримала від посольства Нідерландів нагороду “Тюльпан прав людини”

Правозахисниця Ольга Скрипник отримала від посольства Нідерландів нагороду “Тюльпан прав людини”

Правозахисниця Ольга Скрипник отримала від посольства Нідерландів нагороду “Тюльпан прав людини”
Посол Королівства Нідерландів в Україні Йеннес де Мол, Ольга Скрипник та частина її команди у КПГ. ZMINA

Голова Кримської правозахисної групи, координаторка Експертної мережі Міжнародної Кримської платформи Ольга Скрипник та її громадська організація 7 вересня 2023 року отримали від посольства Королівства Нідерландів в Україні премію “Тюльпан прав людини”.

Про це повідомляє ZMINA.

Зазначається, що премію вручили 7 вересня 2023 року в резиденції посла Нідерландів Єннеса де Мола. Посол подякував Кримській правозахисній групі за інформування про становище прав людини в тимчасово окупованому РФ Криму.

«Нам дуже важливо дізнатися про злочини окупаційної влади, щоб вчасно реагувати та впливати на політику довкола Криму. Ми вдячні всій команді за ті аналітичні матеріали, рекомендації, за адвокаційні кампанії та привернення уваги до порушень прав людини в Криму. Завдяки вашій роботі увесь світ бачить політичні репресії, відсутність будь-якої свободи слова, мілітаризацію дітей, витиснення усього українського та штучне заміщення корінного населення, утиснення прав релігійних меншин та мобілізацію кримчан до лав російської армії», — сказав де Мол.

Він вказав, що з початку повномасштабного вторгнення такі ж злочини Росія продовжує вчиняти на тимчасово окупованих частинах Півдня та Сходу України та висловив переконання, що Росії доведеться відповідати за скоєні міжнародні злочини.

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джепарова привітала КПГ з премією та відзначила, зокрема, лідерську роль Ольги Скрипник в Експертній мережі Міжнародної Кримської платформи.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок