У Балаклії на Харківщині День міста святкуватимуть 8 вересня: в цей день ЗСУ його звільнили

У Балаклії на Харківщині День міста святкуватимуть 8 вересня: в цей день ЗСУ його звільнили

Балаклія
Пам'ятник Шевченка у центрі деокупованої Балаклії, Харківська область, вересень 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

У Балаклії 8 вересня святкуватимуть День міста: 8 вересня 2022 року місто звільнили від російських окупантів.

Про це повідомила Балаклійська міська рада.

"З метою належного відзначення річниці визволення міста Балаклія від російсько-окупаційних військ під час Харківської наступальної операції у 2022 році, формування місцевих традицій та звичаїв, почуття патріотизму, любові до рідного краю, в знак подяки Збройним Силам України, згідно з розпорядженням начальника Балаклійської міської військової адміністрації Віталія Карабанова, щорічною датою відзначення Дня міста Балаклія встановлено 8 вересня", — сказано у повідомленні.

Балаклія була важливим вузлом комунікацій на півдні Харківської області, а її деокупація створила сприятливі умови для розвитку наступу на Куп'янськ, повідомив у Facebook Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

"Наступальні дії будувалися на взаємодії танкових, механізованих і легких моторизованих підрозділів за активної підтримки далекобійної артилерії та реактивних систем залпового вогню. Після прориву ворожої оборони успіх розвивали мобільні рейдові групи", — сказано у повідомленні.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок