"Впізнали сина по ДНК". У Хмельницькому попрощались з Ігорем Бабком

"Впізнали сина по ДНК". У Хмельницькому попрощались з Ігорем Бабком

"Впізнали сина по ДНК". У Хмельницькому попрощались з Ігорем Бабком
У Хмельницькому попрощалися з 25-річним воїном Ігорем Бабком, 8 вересня 2023, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 8 вересня, у Хмельницькому попрощалися з 25-річним загиблим воїном Ігорем Бабком. В останню путь захисника прийшли провести близькі, рідні, друзі, однокласники й побратими Ігоря. Поховали воїна на Алеї слави у селі Олешин Хмельницької громади, де живуть рідні загиблого.

Народився Ігор Бабко в селі Мисюрівка Старосинявської громади, розповідає староста села Володимир Бортник: "Ігор ріс в селі, я його знаю, як він вчився в школі, яка його юність була. Він був дуже працьовитим і добросовісним. Виховувала його бабуся".

Ігор захоплювався футболом, пригадує товариш загиблого Назарій Данілкович, і не знав страху.

"Це був мій дуже близький друг, можна сказати найкращий. Людина була неабиякої мужності й сміливості. Ніколи нічого не боявся. Дуже шкода, дуже сильна втрата для нас всіх. Ігор захоплювався футболом, доволі добре грав. В "Подільці" грав, молодіжній. Часто їздив на змагання "Кубок АТО". Любив активний відпочинок. Позитивний, з ним завжди було весело, цікаво", — пригадує Назарій.

Ігоря Бабко в останню путь проводжали навколішках, 8 вересня 2023, Хмельницький
Ігоря Бабко в останню путь проводжали навколішках, 8 вересня 2023, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

Воїн дев'ять днів не дожив до свого 26-річчя. Загинув від артилерійського обстрілу під Бахмутом, розповідає Назарій: "Прилетіла міна в бліндаж. Там пряме потрапляння".

Ігор Бабко був учасником АТО, за словами товариша, служив за контрактом з 2017 по 2020 рік. Пішов добровольцем з перших днів повномасштабного вторгнення. Мав цивільну дружину.

"Вони жили п'ять років разом. В них вже була сім’я майже. Планували одружитися. Хотіли народити дітей", — каже Назарій.

Батьки загиблого живуть в Олешині Хмельницької громади. Там же, на Алеї Слави, воїна поховали.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок