Вінницька "Нива" перемогла миколаївський "Васт" у футбольному матчі шостого туру

Вінницька "Нива" перемогла миколаївський "Васт" у футбольному матчі шостого туру

Вінницька "Нива" перемогла ФК "Васт" із Миколаєва. Команди зустрілися 8 вересня у матчі шостого туру Другої ліги ПФЛ сезону 2023/24. Гра завершилася з рахунком 1:5. Матч проходив в Одесі на стадіоні "Іван", повідомляють на сторінці футбольного клубу у Facebook.

Стартовий склад "Ниви" був таким: 71. Вічний (в), 3. Лотоцький, 26. Никитюк, 63. Власенко, 6. Меженський, 70. Швець, 33. Ничипоренко, 11. Страшкевич, 17. Рогульський, 29. Петленко, 10. Загорулько. На лаві запасних були: 1. Попович (в), 7. Астаф'єв, 9. Кобцов, 20. Мельник, 8. Рябий, 13. Євтіхов.

Перший гол у ворота суперників на дев'ятій хвилині гри забив вінничанин Артур Загорулько. Автором другого на дев'ятнадцятій хвилині став "нивівець" Вадим Страшкевич. Третій і четвертий м'ячі у ворота миколаївців знову забив Загорулько: на 30-й і 39-й хвилині першого тайму. На початку ж другого, на 46-й хвилині гри, вінничани пропустили у свої ворота м'яч.

Арбітр додав чотири хвилини. На 91-й хвилині матчу вінничани забили у ворота "Васту" п'ятий м'яч. Із рахунком 1:5 на користь "Ниви" гра завершилася.

На початок