Марта Костюк: “Не знаю, чи варто ставити спортсменам політичні питання”

Марта Костюк: “Не знаю, чи варто ставити спортсменам політичні питання”

Ексклюзивно
Марта Костюк: “Не знаю, чи варто ставити спортсменам політичні питання” Instagram @kostyukmarta

Тенісистка Марта Костюк у рубриці PRESS START каналу Суспільне Спорт висловила свою думку стосовно запитань спортсменам про політику.

Марта Костюк вважає, що з боку ЗМІ недоречно ставити запитання про політику спортсменам через їхню недостатню обізнаність. Саме це, на її думку, призводить до скандалів і ворожнечі.

“Я навіть не знаю, чи є сенс ставити таким молодим спортсменам, і взагалі спортсменам, якісь глобальні політичні питання.

Читайте також: "Марта Костюк: "Мені здавалося, що я вже ніколи не гратиму в теніс"

Я не говорю, що це різні речі, що спортсмени не мають стосунку до цього.

Просто вважаю, що спортсмени володіють дуже малою кількістю інформації. Аби мати поняття про політику і всі ці питання, треба володіти величезною кількістю інформації, щоб нікого не образити. Адже якщо ти не так щось говориш, ти одразу можеш стати ворогом народу.

Я патріотка, але по-перше мені лише 18, по-друге людям достатньо знати хоча б те, що я ночувала на Майдані”.

Також Марта пообіцяла, що коли виграє “дорослий” титул турніру Великого шолома, віддасть велику суму на благодійність.

Читайте також: "Марта Костюк — про нерви на корті, політику та незабутнє побачення"

Марта Костюк стала уже десятою героїнею рубрики Press Start. У першому випуску на запитання відповідала фехтувальниця Ольга Харлан. Також брали участь в шоу каратист Станіслав Горуна, скелетоніст Владислав Гераскевич, стронгмен Василь Вірастюк, фехтувальниця Олена Кривицька, дзюдоїст Георгій Зантарая, фристайлер Олександр Абраменко, гімнастка Діана Варінська та тенісистка Леся Цуренко.

Переглянути усі відео можна на Youtube-каналі "Суспільне Спорт".

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс