У Збройних силах організували корупційну схему на масках на мільйон гривень — СБУ

У Збройних силах організували корупційну схему на масках на мільйон гривень — СБУ

У Збройних силах організували корупційну схему на масках на мільйон гривень — СБУ

Співробітники Служби безпеки України заявляють про викриття корупційної схеми на один мільйон гривень, організованої під час закупівлі засобів індивідуального захисту для військових.

"За даними досудового розслідування, оборудку організували начальник управління командування Медичних сил разом із офіцером медслужби однієї з бригад Збройних сил України, посадовцем Державної інспекції енергетичного нагляду та посередником. Зловмисники вимагали від представника комерційної структури, яка займається продажом медичних масок, хабар у розмірі 1 мільйон гривень", — йдеться у повідомленні пресслужби СБУ.

Хабар
Хабар. СБУ

Згідно з ним, за це учасники схеми обіцяли підприємцю забезпечити перемогу у відкритих торгах. При цьому розмір хабара був обумовлений обсягом поставки — 1 гривня з кожної маски.

Хабар
Хабар. СБУ

"Кілька днів тому оперативники спецслужби задокументували отримання зловмисниками 400 тисяч гривень — першої частини "відкату". Гроші вони відразу розділили між собою та, за оперативною інформацією, передали іншим посадовцям із Командування Медичних сил", — розповіли в СБУ.

Затримані
Затримані. СБУ

Зазначається, що організаторів оборудки затримали відповідно до статті 208 Затримання уповноваженою службовою особоюКримінального процесуального кодексу під час передачі заключної частини "відкату" — 600 тисяч гривень. Під час 13 обшуків за місцями проживання та служби зловмисників правоохоронці виявили кошти, передані їм напередодні.

Затримані
Затримані. СБУ

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою Кримінального кодексу. Вирішується питання щодо повідомлення фігурантам справи про підозру та обрання запобіжного заходу, слідчі дії триваються, перевіряється причетність інших військовослужбовців та керівництва уомандування Медичних сил до корупційної схеми.

Затримані
Затримані. СБУ

Що відомо

  • У Закарпатській області правоохоронці затримали інспектора прикордонної служби за спробу незаконного вивезення з країни партії медичних масок.
На початок