Хореографія, рукоділля, грумерство: у Дніпрі відкрили 24 нових дитячих гуртки

Хореографія, рукоділля, грумерство: у Дніпрі відкрили 24 нових дитячих гуртки

Хореографія, рукоділля, грумерство: у Дніпрі відкрили 24 нових дитячих гуртки
Ілюстративне фото. Суспільне Черкаси

У Дніпрі з початком нового навчального року відкрили 24 нових дитячих гуртки. Заняття проходять в закладах позашкільної освіти в різних районах міста. Серед гуртків – іноземні мови, акторська майстерність, хореографія, вокал, рукоділля та інші. Про це йдеться на сайті міської ради Дніпра.

У  "Центрі дитячої та юнацької творчості" цьогоріч відкрили ще три гуртки – "ДЗ на Максималках", "Історичне краєзнавство" та "Грумер".

"У нас вже довгий час працює гурток "Юний кінолог", де ми навчаємо дітей дресирувати та виховувати своїх песиків. Зараз в дітей з’явився інтерес ще й до правильного гігієнічного догляду за своїми улюбленцями. Як правильно  їх вичісувати, купати, підстригати кігтики. Ми дослухались до побажань дітей та їх батьків", – розповіла директорка КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" Тетяна Пальчун.

Заняття гуртка "Грумер" проходять тричі на тиждень. Його відвідує Діана зі своїм вихованцем Асті. До цього дівчинка відвідувала кінологічний гурток, аби навчитись виховувати собаку.

"Відвідування гуртка "Грумер" дасть моїй дитині нові знання. Я, наприклад, не знаю, як правильно доглядати за шерстю собаки, підстригати кігтики і так далі. Важливо навчитись робити це правильно, аби не нашкодити тварині. Мене тішить, що в дитини з’явився чіткий розпорядок дня, є більше спілкування", – каже мама Діани Оксана.

Перелік нових гуртків та їх контакти можна знайти за посиланням.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок