Команда тернопільських пауерліфтерів виборола 4 нагороди на змаганнях у Мангуші

Команда тернопільських пауерліфтерів виборола 4 нагороди на змаганнях у Мангуші Федерація легкої атлетики Тернопільської області

Чемпіонати України з пауерліфтингу, жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед чоловіків та жінок відбулись у місті Мангуш Донецької області області. Про це повідомили у пресслужбі Федерації легкої атлетики Тернопільської області.

Участь у змаганнях взяли 250 атлетів із двадцяти областей України.

Чемпіоном України з пауерліфтингу став Михайло Шаблій, який виступав у ваговій категорії — до 59 кілограмів. Атлет виборов "срібло" в жимі штанги лежачи — 145 кілограмів. Спортсмен ще один чемпіонський титул завоював завдяки підходу до снаряда вагою 162,5 кілограма.

А у важкій ваговій категорії до 120 кілограмів Тарас Бубен, вижавши штангу вагою 282,5 кілограма, посів на цьому турнірі третє місце.

Серед ветеранів чемпіоном України у ваговій категорії до 83 кілограмів став тренер тернопільських спорстменів Ігор Лисий.

А срібну медаль у ваговій категорії до 93 кілограмів, піднявши вагу 172,5 кг, здобув Віктор Шандригось.

Відтак, у командному заліку серед ветеранів Тернопільська область посіла перше командне місце.

За підсумками змагань тернопільські спортсмени увійшли до збірної команди України, яка готуватиметься до чемпіонатів Європи і світу.