У Вінниці розвивали фінансову грамотність та підприємницький інтелект ветеранів за допомогою бізнес гри "Cash Flow"

У Вінниці розвивали фінансову грамотність та підприємницький інтелект ветеранів за допомогою бізнес гри "Cash Flow"

У Вінниці розвивали фінансову грамотність та підприємницький інтелект ветеранів за допомогою бізнес гри "Cash Flow"
Старт бізнес гри "Cash Flow" у "Veteran Hub". Фото: Суспільне Вінниця

Десятеро ветеранів та членів їхніх родин взяли участь в економічній грі "Cash Flow". Гра для тих, хто хоче навчитися чітко керувати фінансами і відкрити власну справу. Її проводить благодійний проєкт ВінОК в партнерстві з Ветеран Хабом і Ветеранським простором.

Гра "Cash Flow" — це симулятор бізнес-середовища в форматі настільної гри. В її основу лягла ідея бізнесмена Роберта Кіосакі навчити людей фінансової грамотності та інвестуванню через ігровий процес. Про це Суспільному розповів ігровий тренер Дмитро Волинець.

"Це така гра-тренажер, яка дає можливість людям навчитися користуватися фінансами. Навчити себе швидко приймати рішення, бути тут і зараз. Бути в тонусі і отримувати результати", — зазначив Дмитро Волинець.

Гра "Cash Flow"
Фото: Суспільне Вінниця

Проєкт реалізують за фінансової підтримки українського ветеранського фонду, розповіла координаторка Вікторія Замрій. У ветеран хабі гру "Cash Flow" організували втретє.

"Це симбіоз корисного дозвілля і розвантаження. Тут можна розслабитись напружуючись, це фінансова грамотність", — пояснила Вікторія Замрій.

Серед учасників, які долучилися до гри Денис Чечель. Полковник у відставці. В травні цього року був комісований за станом здоровʼя. Чоловік працює в сфері страхування. Каже, "Cash Flow" розширює кругозір та змінює фінансову свідомість.

"Про цю гру чув давно, але був навантажений службою. Тут цікаво, азартна гра. Дає щирі емоції, спілкування з новими людьми", — розповів Денис Чечель.

Гра "Cash Flow"
Фото: Суспільне Вінниця

В гру "Cash Flow" можуть грати не лише дорослі, а й діти з 14 років. Долучитися можна зареєструвавшись на фейсбук-сторінці Ветеран хабу, або ж ветеранського простору. Проєкт триватиме до червня 2024 року.

Благодійний проєкт ВінОК вже більше року проводить безоплатні заняття у Вінниці. Спочатку це були майстер-класи для дітей родин ВПО і вінничан, з ціллю м’якої інтеграції і соціалізації дітей.

"З червня 2023 року, за підтримки Українського Ветеранського Фонду, ми проводимо заняття також для ветеранської спільноти. Захисники, захисниці і члени їх родин мають змогу відвідати чисельні заняття безоплатно. Це наш спосіб подякувати нашим воїнам і підтримати їх родини в тилу, поки вони захищають нас на фронті. В партнерстві з Ветеран Хабом і Ветеранським простором, в числі іншого, проводимо економічну гру Кеш-Флоу. Дякуємо за підтримку Українському Ветеранському Фонду та за допомогу Благодійному фонду ЛайфСтайлКемпер", — кажуть представники проєкту ВінОК/

На початок