Батьків учнів ліцею №25 запросять до розробки проєкту ліцею – Житомирський міський голова Сергій Сухомлин

Батьків учнів ліцею №25 запросять до розробки проєкту ліцею – Житомирський міський голова Сергій Сухомлин

Житомирський ліцей №25
Житомирський ліцей №25. Житомир, 17 липня 2023 року. Фото: Антоніна Тугас для Суспільного Житомир

Батьків учнів житомирського ліцею №25, розбомбленого армією РФ на початку березня 2022 року, запросять до обговорень та розробки проєкту будівлі ліцею.

Про це в коментарі Суспільному розповів Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

За його словами, представники батьківського комітету ліцею №25 долучалися до обговорень з питань відбудови навчального закладу з португальською проєктною організацією. Після підписання договору батьків також запрошуватимуть до участі у розробці проєкту.

"На останній зустрічі з державною проєктною організацією Португалії батьки були. На сьогодні ми заповнили усі необхідні документи для Португалії. Після того, як вже буде підписаний договір проєктування, ми будемо запрошувати всіх", — сказав Сергій Сухомлин.

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин. Житомир, вересень 2023 року. Фото: Леонід Харшан для Суспільного Житомир

Раніше Суспільне повідомляло, що у Житомирі батьки учнів розбомбленого ліцею №25 подали до суду через незгоду з рішенням про демонтаж ліцею. 30 серпня під час позачергової сесії Житомирської міської ради міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що демонтажні роботи 25 ліцею Житомира будуть враховані при розробці проєктно-кошторисної документації реконструкції будівлі. Фінансування проєкту проходитиме через міністерство освіти Португалії.

Шостого вересня у Житомирському окружному адміністративному суді відбулося підготовче судове засідання у справі про демонтаж ліцею №25. Батьки сказали, що за певних умов готові забрати свій позов до міськради.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок